poniedziałek, 11 grudnia 2023r.

WLKS odpowiedział na zarzuty zdyskwalifikowanego Tygrysa

WLKS Siedlce-Nowe Iganie odniósł się do sytuacji zaistniałej w czasie turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”. W jego trakcie doszło do zdyskwalifikowania Tygrysa Huta Mińska.

Informujemy, że WLKS był tylko gospodarzem 19 Finału Centralnego Ogólnopolskiego Turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” Dziewcząt. Organizatorem Głównym było Krajowe Zrzeszenie LZS.

Trenerzy trenerzy Tygrysa Huta Mińska nie czytali regulaminu rozgrywek. Zgodnie z nim w turnieju klub nie powinien uczestniczyć w zawodach od szczebla wojewódzkiego, gdzie wprowadził organizatora w błąd.

Kolejnym argumentem podjętej decyzji przez Kierownictwo Krajowego Zrzeszenia LZS o dyskwalifikacji było to, że zawodniczki nie były zameldowane na terenie województwa mazowieckiego. Tylko trzy zawodniczki posiadały licencję GKS „Tygrys” Huta Mińska, zaś pozostałe to reprezentantki innych klubów z innych województw, na co nie pozwala regulamin tych rozgrywek.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo z tego co wiem to zdyskwalifikowany klub został przez przynależność do AZS i mam na to świadków. Kolejne pisanie nie prawdy wychodzi dobrze bo w etapie woj była ta sama lista i nikt nikogo nie wprowadzał w błąd.

Witam. Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności to organizator powinien wykazać się znajomością regulaminu i od razu po otrzymaniu list odrzucić klub i nie pozwolić na udzial w rozgrywkach, a nie doprowadzać do tak kuriozalnej sytuacji i teraz uprawiać „spychologię”. Nadal uważam, że nie byłoby sprawy, gdyby organizator wykazał się większą kompetencją.

Co się dzieje w tym kraju. Ta sprawa powinna trafić wyżej i organizatorów pociągnąć do odpowiedzialności za oszczerstwa.

A panowie zanim coś napiszecie to się zastanówcie. Według was kluby nie mogą pozyskiwać zawodników z innego województwa ???brawo sami sobie strzelacie w kolano ????

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;