poniedziałek, 4 grudnia 2023r.

Nowy nabytek Pogoni. Michał Kwietniewski w sztabie szkoleniowym

Michał Kwietniewski został trenerem przygotowania motorycznego Pogoni Siedlce.

Czym będzie zajmował się nowy członek sztabu szkoleniowego? – Będę zajmował się przygotowaniem motorycznym pierwszego zespołu. Ponadto będę tworzył i koordynował plan szkolenia w akademii, począwszy od szkoleń dla współpracujących ze mną trenerów – odpowiedział Kwietniewski.

Kwietniewski ma za sobą pracę w akademii Legii Warszawa, Spartaku Jurmała i reprezentacji Polski U-20. Nowy trener przygotowania motorycznego Pogoni współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy młodzieżowych reprezentacjach.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Alleeeee Pogoń ma kasy !
Kolega p.P.

Alleeeee Pogoń ma kasy!!!!

No właśnie, na Wichtowskiego nie było kasy a tu się znalazła? Poza tym my po 3 kolejkach zatrudniamy człowieka od motoryki? Nie byloby więcej sensu gdyby przyszedł na początek przygotowań?

Bo Pogoń się powolutku rozpędza, ale z tym trenerem od przygotowania fizycznego(jest dobry spytajcie w Legii) Pogoń złapie takie przyspieszenie że na koniec rozgrywek jednak zdąży się utrzymać

Ale kino ilu jeszcze trzeba tych trenerów i koordynatorów do tego pierwszego składu zaznaczam drugiej ligi a w zasadzie trzeciej bo mamy pięknie nazwana ekstra ligę. Tu należy zadać pytania do czego jest zatrudniony pierwszy trener. Chyba już miasto raz 800 tysięcy długu pokrylo a tu nowe zbędne zatrudnienia dla gwiazd z drugiej ligi. Panie Prezydencie Andrzeju miało być lepiej a pompowania jest kasa w jakiś pseudo szkoleniowców. Co z tego że działał w Lego itp. Tam tylu się przewija szkoleniowców że i ten mógł się załapać ale chyba nie wykazał się jeśli Pogoń go przytulila. Ludzie jeśli to idzie… Czytaj więcej »

Jak się czyta te komentarze to ręce opadają – znawcy futbolu. Proponuje zrobić licencje i pokazać klasę. Każdy klub ma sztab rozbudowany sztab szkoleniowy – 5 osób w sztabie do pierwszej drużyny to jest w dzisiejszych czasach minimum – proponuję popatrzeć kadry innych klubów. Ważne aby przekładało się to na wyniki.

A Pogoń ma tak dużo kasy żeby było nas stać na rozbudowany sztab szkoleniowy?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;