niedziela, 3 marca 2024r.

Kapitan odszedł z Pogoni. Adam Pazio trafił do trzecioligowca

Kapitan Pogoni Adam Pazio odszedł z siedleckiego klubu. Boczny obrońca podpisał kontrakt z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg.

Adam Pazio do Pogoni trafił latem 2018 roku. Po nieco ponad dwunastu miesiącach spędzonych w siedleckim klubie postanowił zmienić otoczenie. Niespełna 27-letni obrońca z ekstraklasową przeszłością przenosi się do III ligi. Pazio na zasadzie transferu definitywnego trafił do Kotwicy Kołobrzeg.

Kotwica występuje w grupie drugiej III ligi. Po pięciu kolejkach ekipa ta ma na swoim koncie 9 oczek. Nie jest jednak tajemnicą, że drużyna z Kołobrzegu dysponuje pokaźnym budżetem i jej celem jest awans na poziom centralny. Do Kotwicy w tym okienku trafił inny były Pogonista Maciej Wichtowski. Teraz ten sam kierunek wybrał Pazio. Pełniący rolę kapitana zespołu zawodnik w barwach Pogoni rozegrał łącznie 33 spotkania.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

 

DODAJ KOMENTARZ

6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

3 liga, 3 liga …

Ciekawe czy klub zakontraktuje nowego obrońce, czy może będzie korzystać z tych piłkarzy co już są…. bo jednak według mnie, brak Adama będzie odczuwalny…

Według mnie nikogo już nie zakontraktują bo zwyczajnie szukają oszczędności. A na prawej obronie z powodzeniem może zagrać Margol co już miało miejsce w poprzednim sezonie.

Szukają oszczędności? Ha ha.

Panowie a co dawał Pazio zespołowi w tym sezonie?

Transakcja dla wszystkich udana.Klub pozbył sie przecietnego kopacza z duzym kontraktem przy okazji zarabiajac na transferze gotowkowym.

A i sam Pazio jest pewnie bardzo zadowolony.Kotwica jest finansowym krezusem a o kontraktach tam krązą legendy.Zresztą popatrzcie na ich kadre.Myslicie ze Chyła czy Wichtowski poszli tam grać ze względu na duże stęzenie jodu???

Na prawej obronie spokojnie moze grac M.Kozłowski.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;