sobota, 9 grudnia 2023r.

To już 9 Nightskating Siedlce!

To już 9 Nightskating Siedlce!

W piątek 13 września 2019 na ulicach naszego miasta odbędzie się 9 edycja Nightskating Siedlce.

Nocny przejazd na rolkach ulicami miasta cieszy się niezwykłą popularnością wśród mieszkańców Siedlec i z każdą edycją skupia coraz większą liczbę uczestników.

Na przejazd zostały wyznaczone dwie trasy. Krótsza trasa będzie wynosić około 5 km i jest ona dedykowana szczególnie młodszym i mniej doświadczonym uczestnikom. Dłuższa trasa to ok. 10 km i szybsze tempo przejazdu. Aby umilić zabawę, kolumnie rolkarzy przewodzić będzie samochód wraz z DJ.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Miasta Siedlce.

Do wspólnej zabawy przyłączył się również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach oraz Media Markt. Na trasie przejazdu zaplanowany został przystanek na parkingu przed sklepem Media Markt (ul. Brzeska), gdzie czekać na was będzie woda, drobne przekąski oraz konkursy z nagrodami. Wszystko to od Media Markt!

Przed rozpoczęciem przejazdu na płycie rolkowiska odbędą się otwarte warsztaty, tor przeszkód, a wśród uczestników rozdamy odblaskowe upominkami ufundowane przez siedlecki WORD.

Przypominamy, że obowiązkowe wyposażenie uczestników Nightskatingu to kaski oraz ochraniacze! Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą policjanci, motocykliści z GRYF MC Poland oraz ratownik z Centrum Medyczno-Diagnostycznego w Siedlcach.

Startujemy z rolkowiska ośrodka sportu przy ulicy Prusa 6, o godzinie 19:00. A już od 18:00 zapraszamy do miasteczka rolkarskiego na tor przeszkód.

Do zobaczenia!

 

źródło: ARMS; foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Można wypożyczyć rolki ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;