wtorek, 18 czerwca 2024r.

Prestiżowy wyjazd. Pogoń powalczy o punkty z Widzewem

W sobotni wieczór Pogoń w meczu 13 kolejki II ligi w sobotę 12 października o godzinie 19:10 na wyjeździe zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Widzewem Łódź.

ROZPĘDZONY RYWAL

Widzew ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie. Łodzianie mają na swoim koncie trzy z rzędu ligowe zwycięstwa. Podopieczni Marcina Kaczmarka z dorobkiem 24 punktów plasują się na drugiej pozycji i w sobotni wieczór zamierzają kontynuować dobrą serię.

WIOSENNY REMIS

Pogoń grała już w tym roku na stadionie Widzewa. Do spotkania w Łodzi doszło w ubiegłym sezonie w rundzie wiosennej. W starciu rozegranym 14 kwietnia padł remis 1:1. Dla siedlczan z rzutu karnego gola strzelił Adam Mójta.

SIEDLECKIE ZAWIROWANIE

W tym tygodniu dużo działo się w siedleckim klubie. W Pogoni doszło do zmiany na stanowisku trenera. Kamila Sochę zastąpił Daniel Purzycki i to on ponownie zadebiutuje na trenerskiej ławce w sobotnim starciu w Łodzi. Warto dodać, że pierwsze podejście do tej roli Purzyckiego było udane. Sezon 2013-14 zakończył się awansem siedlczan do I ligi, a w rankingu trenerów 44-letni szkoleniowiec cały czas zajmuje pozycję lidera.

SĘDZIA Z BIAŁEGOSTOKU

Sobotnie zawody poprowadzi Grzegorz Kawałko. Arbiter z Białegostoku sędziował już w tym sezonie jedno spotkanie z udziałem siedlczan. Pogoniści przegrali wówczas przed własną publicznością z rezerwami Lecha Poznań 0:2.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;