poniedziałek, 3 października 2022

Trzy punkty na ciężkim terenie. Rezerwy znów zwycięskie

Rezerwy Pogoni w meczu IV ligi wygrały na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 1:0 po bramce Patryka Kostyka.

Na mecz z rezerwami pojechali m.in. Albert PosiadałaPatryk KostykDominik Barciak i Sebastian Bober.

Pierwsza połowa nie była porywająca w wykonaniu biało-niebieskich. Najlepszą okazję na gola mieli gospodarze, kiedy sędzia wskazał na 11 metr w szesnastce Pogoni. Zawodnik Ożarowianie nie wykorzystał szansy i przestrzelił. W drugiej odsłonie Pogoniści grali lepiej, co przełożyło się na końcowy rezultat. Po dośrodkowaniu z prawej strony Dominika Barciaka, akcję zamknął Patryk Kostyk i zdobył jedyną bramkę w spotkaniu.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w niedzielę 20 października o 16:30 z KS Łomianki w Siedlcach.

13.10.19, 15:00 – Ożarów Mazowiecki

IV liga: Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Patryk Kostyk

W pierwszej połowie Ożarowianka nie wykorzystała rzutu karnego (zawodnik przestrzelił).

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 8. Dominik Krupa (46, 27. Maciej Litwiński), 22. Igor Łęczycki (75, 18. Sebastian Bober), 5. Aleksander Woźnica, 14. Michał Markiewicz (65, 24. Gracjan Sadokierski) – 34. Daniel Łukaszczyk (46, 11. Karol Wszoła; 85, 15. Cezary Chraszcz), 17. Przemysław Rodak, 10. Patryk Kostyk, 99. Dominik Barciak, 13. Mateusz Wszoła – 9. Bartosz Kryszczuk (46, 21. Michał Filipek)

Żółte kartki: Kacper Ciesielski 34 – Dominik Krupa 40, Maciej Litwiński 76

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa)