Młodzieżówka trenuje w Siedlcach. Wygrany sparing biało-czerwonych

11 listopada rozpoczęła się w Siedlcach konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski do lat 17.

Od 11 do 14 listopada w Siedlcach trenują wyróżniający się piłkarze z rocznika 2003. Ich wyboru dokonał Marcin Dorna, który odpowiada za wyniki kadry od 2017 roku.

Drugiego dnia zgrupowania biało-czerwoni rozegrali sparing z Polonią Warszawa, grającą w Centralnej Lidze Juniorów. Do przerwy Czarne Koszule prowadziły 1:0 po golu Jakuba Kisiela z rzutu karnego. Po przerwie dała o sobie znać silna i wyrównana ławka reprezentacji Polski. Drużyna Dorny ostatecznie wygrała 3:1.

Sparingowi z boku przyglądali się m.in. trener Motoru Lublin, Mirosław Hajdo oraz były reprezentant Polski, Marcin Żewłakow.

W środę (13 listopada) o 17:00 Polska U-17 rozegra grę wewnętrzną.

12.11.19, 11:45 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Polska U-17 – Polonia Warszawa CLJ 3:1 (0:1)

Bramki: Igor Ławrynowicz x2, Dawid Brzozowski k – Jakub Kisiel k

Polska U-17: (I połowa) Jakub Kowynia – 14. Jakub Wyszkowski, 21. Wiktor Żurawski, 41. Paweł Koncewicz-Żyłka, 48. Dominik Marczuk – 7. Dominik Kulon, 6. Karol Fietz, 15. Marcel Jaszczyk, 20. Hugo Ista, 17. Hubert Karpiński – 24. Kacper Śliwa. (II połowa) Łukasz Łęgowski – 47. Dawid Brzozowski, 30. Marcel Misztal, 28. Kamil Skręta, 25. Patryk Warczak – 46. Fabian Grzelka, 51. Oskar Osipiuk, 49. Adrian Dziedzic, 33. Igor Ławrynowicz (29. Jakub Cieślicki), 35. Adrian Bielka – 50. Kacper Sezonienko