wtorek, 18 czerwca 2024r.

Poważna kontuzja Bartosza Wiktoruka

W ostatnim meczu w 2019 roku Bartosz Wiktoruk doznał poważnej kontuzji. Piłkarz Pogoni ma złamany obojczyk.

Pogoń w ostatniej kolejce II ligi rozgrywanej w 2019 roku nieoczekiwanie przegrała z ostatnią w tabeli Legionovią Legionowo 1:2. W meczu tym już w 7 minucie boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Bartosz Wikotruk. 20-letni piłkarz nieszczęśliwie upadł na murawę i jak się okazało, zawodnik biało-niebieskich złamał obojczyk. Taki uraz spowoduje pauzę w treningach u Wiktoruka, która potrwa około dwóch miesięcy.

Wiktoruk w tym sezonie jest kluczowym piłkarzem Pogoni. Młodzieżowiec ten zagrał w 19 ligowych meczach, a jedyny raz gdy nie wystąpił, spowodowane było to pauzą za nadmiar żółtych kartek. Teraz Wiktoruk mimo kontuzji nie straci ligowych spotkań, gdyż właśnie rozpoczęła się zimowa przerwa, która trwa trzy miesiące.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. A on sam rozważa rychłe odejście z klubu a po tym co ostatnio pokazywał to może i dobrze pogubił się chłopak te jego kółka i straty trochę już wszystkim nerwów popsuło

  2. Złamany obojczyk nie pozwoli zawodnikowi na wcześniejszy niż po około trzech miesiącach powrót do treningów z pełnym obciążeniem . Nie ma co się oszukiwać do pełnej dyspozycji nie wróci wcześniej niż w kwietniu. Oby.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;