czwartek, 20 czerwca 2024r.

Pierwsze testy biało-niebieskich. Bramkarz i obrońca pod obserwacją

Pierwsze testy biało-niebieskich. Bramkarz i obrońca pod obserwacją

Obrońca Karol Jaksik i bramkarz Mikołaj Smyłek rozpoczęli treningi z MKP Pogoń Siedlce.

20-letni Karol Jaksik jest zawodnikiem Górnika Zabrze. Wychowanek Jedności Boronów, jesienią rozegrał 11 spotkań w III-ligowych rezerwach Górnika, prowadzonych przez byłego trenera Pogoni Marcina Prasoła.

Z kolei Mikołaj Smyłek ma 24 lata i ostatni rok reprezentował III-ligową Unię Skierniewice. Jesienią na boisku pojawił się 12 razy.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Dużo głosów lamentu, że zarząd klubu skrajnie niekompetentny itd. Chciałem tylko zauważyć, że każdy z kibiców potencjalnie może zostać członkiem zarządu. Skoro jest tylu mądrali w Siedlcach, to proszę bardzo zamiast siedzieć przed komputerem z siusiakiem w dłoni. Siedlce to miasto, tak jak już wielokrotnie pisałem, ludzi o dość słabych kompetencjach, gdyż bliskość Warszawy powoduje istny exodus utalentowanych młodych ludzi, którzy nie czerpią przyjemności z udziału w organizowaniu polskiej piłki. 1 liga, czyli 2. poziom rozgrywek to był fajny epizod, którym siedlczanie będą się ekscytować jak kiedyś 1/8 Pucharu Polski. Brak umiejętność zarządzania klubem piłkarskim nie jest niczym nadzwyczajnym. Spójrzmy na Ruch, Widzew. Nie wspominając Polonii Warszawa, która mieści się w jednym z najbogatszych miast tej części Europy. Wyciągnąć konsekwencje od odpowiednich ludzi i grać dalej w IV lidze. Nie ma co ronić łez, w IV lidze też są emocje. Pozdrawiam.

    1. Po pierwsze , jezeli Ty siedzisz przed komputerem z siusiakiem w dloni to Twoja sprawa, niech kazdy sam decyduje co i kiedy robic. Po drugie to Siedlczanie ekscytowali sie gra Pogoni w 1/4 czyli w cwiercfinale PP w 1988 roku. Natomiast w kwesti tego ze kazdy moze byc czlonkiem zarzadu, nie do konca jest to prawda, bo ilosc miejsc jest ograniczona. Poza tym jezeli ktos „pchal sie” na sile do zarzadu, a potem nie potrafi sie nalezycie wywiazac z obowiazkow, to niech honorowo zrezygnuje. Teraz MKP Pogon jest klubem wystawionym na posmiewisko w calej Polsce. Kto wszystko spieprzyl niech poniesie kare, a odbudowac te zgliszcza bedzie bardzo trudno.

      1. Popieram nich każdy robi swoje jeśli jest dobrym kibicem to nie musi być w zarządzie jak się nie czuje na siłach. Kto się na to decyduje niech się nie dziwi że jet oceniany zarząd nie jest z łapanki tylko z ochotników.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;