wtorek, 18 czerwca 2024r.

Oficjalnie: Reprezentacja Polski ponownie zawita do Siedlec

To już pewne. Reprezentacja Polski w rugby 15-osobowym skorzysta z siedleckiej gościnności.

W Siedlcach zostanie rozegrany mecz w ramach Rugby Europe Trophy z Ukrainą. Spotkanie zostało zaplanowane na 25 kwietnia. Podopieczni Duaine’a Lindsaya zawitają do Siedlec już 22 kwietnia, aby solidnie potrenować. Po dwóch kolejkach Polacy plasują się na piątej pozycji z dorobkiem czterech punktów. W 2020 roku biało-czerwoni zagrają z Niderlandami i Litwą na wyjeździe oraz z Ukrainą u siebie.

Przed wspomnianym meczem z Litwą reprezentacja zaliczy zgrupowanie w Siedlcach. Spotkanie z naszymi wschodnimi sąsiadami zostanie rozegrane 18 kwietnia w Szawlach. Starcie w ramach RET zostanie poprzedzone 4-dniowym obozem w Siedlcach.

Reprezentacja Polski po raz ostatni rozgrywała oficjalny mecz w Siedlcach 5 kwietnia 2014 roku. Biało-czerwoni przegrali wówczas 12:21 z Mołdawią, a spotkanie było jednym z eliminacyjnych Pucharu Świata. CZYTAJ WIĘCEJ O MECZU.

Wcześniej, bo w 2007 roku, Siedlce okazały się bardziej szczęśliwe dla kadry. Polacy wygrali wtedy 36:3 z Maltą. Mecz był rozgrywany na nieistniejącym już stadionie przy ulicy Wojskowej.

 

źródło: własne; foto: Michał Michalski

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;