piątek, 14 czerwca 2024r.

Zmiany w MKP Pogoń. Odeszli członek zarządu i obrońca

Zmiany w MKP Pogoń. Odszedł członek zarządu i obrońca

Z MKP Pogoń pożegnali się: członek zarządu Marek Jastrzębski i obrońca Aya Diouf.

Marek Jastrzębski zrezygnował z funkcji członka zarządu MKP Pogoń. Jastrzębski został włączony do zarządu biało-niebieskich 2 kwietnia 2019. Od tej pory zarząd Pogoni będzie funkcjonował w 5-osobowym składzie: Andrzej Materski (prezes), Michał Chromiński (wiceprezes), Dariusz MłynarczykZbigniew Sulej (obaj członkowie zarządu) i Leszek Czapski (sekretarz).

Aya Diouf rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z MKP Pogoń. 23-letni Diouf reprezentował Pogoń przez ostatnie pół roku. Rozegrał w sumie 10 spotkań w pierwszym zespole.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

 1. Dlaczego tylko jeden odchodzi, i to z najniższym stażem, ale za to z największym chamstwem i kręceniem lodów i sterowaniem. co z resztą, pytam kiedy, ile można czakać, ludzie bez honoru

 2. A Pan Leszek Cz. odpowiedzialny za ZUS kiedy odejdzie, przypominam słowa z Komisji Sportu, 800tys. zaległości w ZUS, to więcej niż budżet roczny każdej innej dyscypliny sportowej w mieście

 3. Za ZUS solidarnie z właścicielem firmy zarządem odpowiada księgowa. Na każdym walnym sprawozdawczym by Czapski i księgowa i twierdzili, że wszystko jest ok. Jerzy Małyche pytał wiele razy o bilans.

 4. Pan Radny Chojecki pięknie wczoraj zniszczył M.Jastrzebskiego na komisji i gość już wie, że dalej nikt w nic mu nie uwierzy. Ależ to jest prostak!!

 5. Najgorsze postacie siedleckiego sportu 2019 :
  Marek J. z pseudo piłkarskiego półświatka i jego kumpel Paweł T. od zarządzania siedleckim pastwiskami przy ul. Jana Pawła po którym biegają świtę krowy.
  Daniel P. od zamętu, przekrętu i wlewek robiąc świński chlewek.
  Leszek Cz. od działana na rzecz zadłużania, rat spłacania i po dwóch stronach pracowania i kasy pobierania.

 6. Wszedł do zarządu by pilnować kosztów a samochodem klubowym jeździł jak swoim ale JEMU MOŻNA BO JEST CZŁOWIEKIEM WYBRAŃCA. Sitnik jego i D. P. rękami chciał zniszczyć klub ale radni powiedzieli stop zakaz niszczenia dorobku miasta. BRAWO RADNI.
  (tygodnik wprowadził cenzurę do tego tekstu słabe)

  1. Szkoda że Pana nigdy nie wzieli do zarządu….wszystko byłoby ogarnięte

 7. Marek Ciuhak – w tygodniku napisałem bardzo podobny komentarz. Też mnie ocenzurowali.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;