piątek, 14 czerwca 2024r.

Nowy projekt biznesowy dla firm wchodzi w życie w Siedlcach

Szybsze i skuteczniejsze nawiązywanie kontaktów biznesowych w całej Polsce, w Czechach i na Słowacji, podejmowanie współpracy z zaufanymi firmami oraz nowe możliwości rozwoju dla wszystkich firm. To wszystko i jeszcze więcej oferują Partnerskie Kluby Biznesu, które rozpoczynają swoją działalność w Siedlcach. Inicjatywa ta daje wiele możliwości rozwoju wszystkim przedsiębiorcom.

Niemal wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są znajomości w biznesie, by firma mogła odpowiednio prosperować.

Każdy, kto chciałby poszerzyć swoją listę kontaktów powinien dołączyć do Klubu Biznesu, który właśnie rozpoczyna swoją działalność w Siedlcach. Przedstawiciele każdej z branż znajdą tam osoby, z którymi w dalszej lub bliższej przyszłości będą mogli nawiązać kontakty biznesowe. Dzięki temu Klub przyczynia się do rozwoju firm prowadzonych przez klubowiczów. Projekt ten skierowany jest zarówno do osób prowadzących własne firmy, jak i do urzędów okolicznych gmin oraz klubów sportowych, które poszukują nowych rozwiązań na wsparcie finansowe.

Partnerskie Kluby Biznesu działają obecnie na obszarze całej Polski. Uczestnicząc w organizowanych co miesiąc otwartych spotkaniach biznesowych, osoby, które prowadzą własne firmy mogą spotykać się z przedstawicielami innych branż i nawiązywać z nimi kontakty. Mogą również dowiedzieć się jakie usługi oni oferują oraz przedstawić im swoją ofertę. Dzięki temu będą mogli w przyszłości nawiązywać ze sobą współpracę, a tym samym rozszerzać działalność swoich firm. Dodatkowym plusem jest również to, że na spotkania biznesowe przybywają przedsiębiorcy z innych Klubów Biznesu. Nawiązując z nimi znajomości klubowicze mogą zwiększyć zasięg własnej działalności nawet na obszar całej Polski, a od niedawna również na teren Czech.

Zapraszamy na pierwsze, premierowe spotkanie biznesowe Partnerskich Klubów Biznesu Siedlce, które odbędzie się 3 marca 2020 roku w Hotelu Ibis Styles w Siedlcach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Może na niego przybyć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na jej wielkość oraz zasięg. Klub Biznesu postara się pomóc każdemu, kto tylko zdecyduje się do niego dołączyć.

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na śniadanie będzie mogła zaprezentować się krótkiej wypowiedzi. Jest to okazja, by wspomnieć również o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. Warto także przysłuchiwać się wypowiedziom innych osób i szukać wśród nich takich, które są odpowiednie do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadjedzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć znajomość z innymi przedsiębiorcami oraz wymienić się wizytówkami.

Na członków Klubu Biznesu czekają również dodatkowe korzyści. Poza nawiązywaniem nowych kontaktów biznesowych na terenie całej Polski, w Czechach i na Słowacji, mogą oni także brać udział w zamkniętych spotkaniach klubowiczów, grać wspólnie w golfa, ścigać się na torze gokartowym, brać udział w degustacjach najlepszych alkoholi z całego świata lub wyjeżdżać, na mecze. Klub pomaga też przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży. Ponadto będą mogli oni również reklamować swoje usługi w newsletterze, który wysyłany jest do wszystkich firm członkowskich. Do ich dyspozycji jest także portal, dzięki któremu członkowie klubów mają możliwość szybkiego wyszukiwania klubowiczów z innych miast oraz nawiązywania z nimi pierwszych kontaktów.

Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści dla przedsiębiorców, nic dziwnego więc, że jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu. Warto też przyjść na spotkanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem. Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje o spotkaniach biznesowych i Klubie Biznesu zapraszamy na spotkanie 3 marca 2020 roku do Hotelu Ibis Styles o godz. 17:00. Prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na to spotkanie https://evenea.pl/event/spotkaniepkbsiedlce/.

 

Artykuł sponsorowany

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Artykuł sponsorowany i wszystko jasne. Znowu ktoś sobie chce kasę wyciągnąć.

  2. Oczywiście że Osiej w Siedlcach prowadzi towarzystwa biznesowe a jego mentorem i idolem jest ksiądz egzorcysta Żelazo o czym można przeczytać na stronie www osieja. Osiej ma poparcie zarządu Pogoni. Więc sukces biznesu gwarantowany a na koniec żelazo odprawi egzorcyzmy.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;