wtorek, 18 czerwca 2024r.

Pogoń II pokonała Hutnika. Pięć bramek w sparingu (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni w kolejnym sparingu wygrały z wiceliderem siedleckiej okręgówki – Hutnikiem Huta Czechy 3:2.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

W meczu rezerw zaprezentowali się m.in. Dominik BarciakSebastian BoberMateusz Kluzek i Patryk Kostyk, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną.

PRZEBIEG MECZU

Już pierwsze minuty spotkania przyniosły bramki dla obu drużyn. Prowadzenie Hutnikowi dał Kamil Sibilski, a za chwilę po dośrodkowaniu z prawej strony Macieja Litwińskiego piłkę do swojej bramki skierował Wojciech Wilczek. Po zmianie stron Pogoniści za sprawą gola Macieja Gawinkowskiego wyszli na prowadzenie, a na 3:1 podwyższył Bartosz Kryszczuk. Hutnik zdołał jeszcze złapać kontakt w 78 minucie po kolejnym golu Sibilskiego. Więcej goli w spotkaniu nie padło i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem podopiecznych Damiana Guzka.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing Pogoń II rozegra za tydzień 29 lutego z V-ligową Lutnią Piszczac.

 

22.02.20, 14:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Hutnik Huta Czechy 3:2 (1:1)

Bramki: Wojciech Wilczek 6 (s), Maciej Gawinkowski 55, Bartosz Kryszczuk 63 – Kamil Sibilski 3, 78

Pogoń II: 30. Kamil Ostrowski (72, 1. Sebastian Wasilczyk) – 11. Maciej Litwiński (46, 93. Jakub Jopek), 5. Dawid Ardej (46, 13. Igor Łęczycki), 3. Przemysław Rodak, 99. Michał Markiewicz (71, 22. Robert Jóźwiuk) – 4. Patryk Kostyk (46, 19. Jakub Rzewuski), 6. Dominik Barciak (46, 18. Maciej Gawinkowski), 2. Sebastian Bober (46, 8. Dawid Nojszewski), 15. Mateusz Kluzek (46, 10. Cezary Bujalski), 15. Jakub Grzebieliszewski (46, 25, Karol Wszoła) – 18. Bartosz Kryszczuk

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)

Widzów: 20

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto:Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Wiadomo poziom tych piłkarzy niższy niż tych z pierwszego zespołu, ale……..są jakieś akcje, strzały bramki, czyli to po co się gra i poto się ogląda mecz piłkarski. Nie porównuję poziomu, ale na miarę obecnych możliwości tych chłopaków to widać że trener czegoś uczy. „Zbawca ” Tarachulski może na staż do trenera Guzka powinien się zgłosić ?

  2. Kilku chłopaków gra lepiej niż niektórzy w pierwszym a kilku powinien dać sobie spokój z piłką

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;