wtorek, 16 lipca 2024r.

Zaburzone przygotowania. Jak wygląda sytuacja Pogoni?

W związku z wykryciem przypadku zachorowania koronawirusem w Pogoni plany zespołu zostały mocno pokrzyżowane. Jak w tym momencie wygląda sytuacja siedlczan?

W zeszłym tygodniu w Pogoni wykryto przypadek zarażenia koronawirusem. W związku z tym w tym tygodniu Pogoniści przebywają na kwarantannie bądź znajdują się pod nadzorem epidemiologicznym. Nie zmienia to jednak faktu, że niedzielny meczu 1/32 z Orlętami Radzyń Podlaski nie doszedł do skutku i na razie nie wiadomo, na kiedy zostanie wyznaczony nowy termin. Co więcej, sparing z Wigrami Suwałki, który zaplanowany był na najbliższą sobotę również nie zostanie rozegrany.

– Zawodnicy aktualnie odbywają indywidualne treningi. Piłkarzom zostały dostarczone m.in. rowerki i trenujemy w taki sposób. W czwartek będziemy mieli kolejne badania i mam nadzieję, że wrócimy na boisko. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy na pewno nie jest dla nas komfortowa, gdyż nasz plan został zaburzony, ale są sprawy, na które nie mamy wpływu.  Dziwię się jednak, że w badaniach wyszło, że tylko jedna osoba jest chora, a wszystkich nas wysłano na kwarantannę. Teraz mamy przykład Legii, gdzie jest jeden piłkarz chory, a drużyna może normalnie funkcjonować i zagrać mecz – powiedział nam trener Pogoni Bartosz Tarachulski.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Klub natychmiast powinien się skontaktować z Legią i Śląskiem i zapytać jakie kroki należy przedsięwziąć, aby reszta zawodników mogła normalnie trenować.
    Okazywanie ślepego posłuszeństwa instrukcjom wydanym przez kogoś, kto nie wie co zrobić i dla świętego (swojego) spokoju zarządza całkowitą kwarantannę drużyny pokazuje, że jesteśmy stadem baranów gotowych pójść na rzeź w imię cudzego widzimisię.

    1. Przede wszystkim to ta pseudo zaraza nigdy się nie skończy ponieważ tzw,testy są po to żeby tych niby zachorowań i zakażeń nie zabrakło. Tam gdzie są testy tam zawsze jest wirus, bezobjawowy ale jest. Testują aż do skutku. Niektórzy mają po kilka testów ujemnych robi się kolejny i………jesteś zakażony, A wystarczy jeden raz i test pokaże dodatni wynik to już nie robi się kolejnych. Kłamstwo i tyle.

  2. Jak to jest, Legia może grać a my nie. Kiedy będzie koniec tej pandemii ściemy.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;