niedziela, 16 czerwca 2024r.

Kolejny transfer blisko. Maciej Górski zagra w Pogoni [aktualizacja]

Występujący ostatnio w Radomiaku Radom napastnik Maciej Górski jest bliski przenosin do Pogoni Siedlce.

O możliwych kolejnych transferach w Pogoni informowaliśmy na naszym portalu w niedzielę. Napastnikiem, który może trafić do Pogoni jest Maciej Górski. 30-letni snajper poprzedni sezon spędził w Radomiaku Radom, gdzie rozegrał 30 meczów w I lidze i strzelił w nich dwa gole.

Górski to piłkarz pochodzący z regionu, a konkretnie z położonej niedaleko Garwolina Puznówki. Napastnik ten ma w swoim CV dużą liczbę klubów i zdołał on m.in. rozegrać 54 spotkania w Ekstraklasie, w których zdobył sześć bramek. Co ciekawe Górski do Pogoni mógł trafić kilka lat temu. Po awansie siedlczan do I ligi w 2014 roku był on testowany przez siedlczan podczas obozu w Miętnem, ale wówczas nie podpisał kontraktu z biało-niebieskimi. Teraz prawdopodobne jest, że taki transfer uda się sfinalizować.

[aktualizacja] W godzinach wieczornych oficjalna strona Pogoni poinformowała o pozyskaniu Górskiego. Napastnik podpisał z siedleckim klubem dwuletnią umowę.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Jaś wędrowniczek.Grał w 28 klubach i nigdzie zbyt długo.Czyli olbrzymie doświadczenie.
    Napastnik w Radomiaku w 30. meczach 2 gole?

  2. Czy tylko ja wolalbym napastnika który gra gdzieś w niższych ligach ale strzela tych bramek sporo niżeli kogoś kto miał fajne występy ale do 2017r. a później juz taka znizka? Chyba cos ze mną nie tak

  3. 16 klub w jego przygodzie z tzw. piłka. Pewnie będzie pisał książkę podróżniczą…

  4. 2 bramki w 30 meczach to naprawdę imponujący wynik!!! Brawo zarząd i sztab szkoleniowy. Mój dziadek jakby nie miał problemów z biodrem to w 30 meczach strzelił by więcej bramek ?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;