piątek, 14 czerwca 2024r.

Kiedy kibice wrócą na trybuny?

Z powodu trwającej pandemii koronawirusa wydarzenia sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Kiedy kibice będą mogli wrócić na trybuny?

W sobotę odbyła się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, który powiedział, że kibice wrócą na obiekty sportowe najwcześniej po świętach Bożego Narodzenia.

Aby kibice znów mogli wrócić na wydarzenia sportowe spełnione muszą zostać różne warunki. Przede wszystkim musi nastąpić wypłaszczenie zakażeń koronawirusem, żeby średnia z siedmiu dni była znacznie niższa, niż obecnie.

Stopniowe otwieranie obiektów sportowych dla publiczności nastąpi:

– Przy średniej około 9,4 tys. zakażeń obiekty zostaną otwarte dla 25% widowni w powiatach ze strefą żółtą.
– Przy średniej poniżej 3,8 tys. zakażeń obiekty zostaną otwarte dla 50% widowni w powiatach ze strefą zieloną.

 

źródło: własne, KPRM/foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. a kiedy wrócą nie będą już śpiewać ,,Legia Warszawa” bo to wstyd :):):)

  2. Kibice wrócą jak psychopaci z WHO i z NWO i im podlegli powiedzą że można. Ale w każdym momencie mogą wstrzymać to pod pozorem ponownego zagrożenia tego lub innego wirusa. Plan „na świat” jest zupełnie niezwiązany z takimi widowiskami jak mecze piłki nożnej na szczeblach niskich lig.Tam nikogo to nie obchodzi. Nigdy już nic nie będzie takie jak przed okresem w którym wymyślono że koronawirus zagraża ludzkości. Teraz wszystko można powiedzieć i ludzie ze strachu uwierzą w inne bajki.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;