niedziela, 2 października 2022

Rok planów i nadziei

Rozpoczął się 2021 rok. To wyjątkowy czas dla naszej redakcji, gdyż pod koniec lipca będziemy świętować 10-lecie istnienia.

Powiedzieć, że czas leci szybko w przypadku naszego redakcyjnego życia to nie powiedzieć nic. Zaczynaliśmy od zera, a po 10 latach wyrobiliśmy sobie markę w regionie i rzesze stałych czytelników. Na Facebooku zbliżamy się do 10 tysięcy polubień, a jeszcze wczoraj radowaliśmy się z pierwszej setki…

Nie byłoby sukcesu SportSiedlce.pl bez ludzi tworzących zespół redakcyjny. W jubileuszowym roku postaramy się wam przybliżyć osoby, które przez lata informowały o lokalnych sukcesach i porażkach. Przez dekadę współpracowaliśmy z dziesiątkami trenerów, setkami zawodników, stykaliśmy się z tysiącami kibiców. Zdecydowanie większość doceniała naszą pracę i pomagała w niej. Wszystkim przychylnym naszej działalności DZIĘ-KU-JE-MY.

Nie zamierzamy zboczyć z kursu obranego prawie 9,5 roku temu. Nadal będziemy informować o wszystkich najważniejszych wydarzeniach ze świata siedleckiego sportu. Szybko, rzeczowo i rzetelnie.

2020 rok dał się we znaki nam wszystkim. Sportowcom, trenerom, rodzicom młodych sportowców, kibicom (być może im najbardziej), sponsorom, ale i nam dziennikarzom. W 2021 rok wchodzimy z nadzieją na zdrowe i normalne dwanaście miesięcy. Marzymy o tym, żeby relacjonować mecze z właściwym anturażem, a o niego zawsze dbają kibice.

2021 rok to również święto siedleckiego futbolu. Sto lat temu na dobre zaczęła kształtować się najbardziej popularna dyscyplina sportu w Siedlcach, Polsce, Europie i na świecie. Obchody 100-lecie piłkarstwa rozpoczęliśmy już w zeszłym roku objazdową serią pt. 100 meczów na 100-lecie. Nie jesteśmy nawet w 1/3 drogi, więc możecie spodziewać się jeszcze wielu relacji z różnych boisk szeroko rozumianej ziemi siedleckiej.

Jeżeli jesteś prezesem, piłkarzem czy kibicem klubu z niższej ligi i uważasz, że warto, żebyśmy pojawili się na spotkaniu twojej drużyny to daj nam znać! W miarę możliwości skorzystamy z zaproszenia!

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

redakcja SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
sss

Super robota. Brawo, tak trzymajcie. Życzę dalszych sukcesów w rozwoju strony SportSiedlce.pl.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook