sobota, 20 lipca 2024r.

Oświadczenie Pogoni w związku z aferą dopingową

Zeszłoroczna afera dopingowa w Pogoni ma swój ciąg dalszy. W związku z całą sytuacją oświadczenie w imieniu klubu wydał prezes Rafał Maletka.

Oto pełna treść oświadczenia:

„Klub MKP Pogoń Siedlce otrzymał informacje o zmianie orzeczenia w postępowaniu antydopingowym prowadzonym wobec piłkarzy w związku z zaistniałą sytuacją w październiku 2019 r. Wydarzenia te miały miejsce jeszcze przed objęciem przeze mnie funkcji Prezesa Klubu, niemniej rozumiejąc bardzo trudną sytuację piłkarzy, chcemy zapewnić im odpowiednie wsparcie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ich położenia. Jednocześnie Klub zawsze w pełni respektuje orzeczenia organów WADA. Podejmiemy odpowiednie działania celem zabezpieczenia niezakłóconego funkcjonowania drużyny i klubu. W mojej ocenie niezbędne jest również podjęcie przez Klub odpowiednich działań w celu wyciągnięcia konsekwencji wobec osób oczywiście odpowiedzialnych za całą sytuację, która spowodowała nieocenione szkody wizerunkowe oraz materialne po stronie Klubu.”

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

  1. Nie zapominaj, że Puzon miał swoich przełożonych – zarząd. Zarząd, który palcem nie kiwnął.

      1. Wow, a myślałem, że Siedlczanin z sympatią do K6 to tylko ja:) Pozdro!

    1. Chlopie o czym ty piszesz jakich przelozonych tam pan i wladca to byl puzon i on tym wszystkim sterowal zarzad to mial tyle do gadania co zyd za niemca

  2. nowy prezes będzie rozliczał starego prezesa, którego ma po ręką w zarządzie. cóż czekam na jakieś efekty. mam nadzieję że to oświadczenie to nie tylko pusty populizm i będzie ciąg dalszy sprawy

  3. Puzon niszczysz wszystko co spotykasz, masz to we krwi. Nawet Stara od ciebie się zawinęła. Ciekawe czy mama czy tata??

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;