niedziela, 23 czerwca 2024r.

Transfer na ostatniej prostej. Doświadczony pomocnik zagra w Pogoni

Pogoń finalizuje pierwszy transfer w 2021 roku. Kontrakt z siedleckim klubem ma podpisać Krzysztof Danielewicz.

O zainteresowaniu Pogoni Krzysztofem Danielewiczem informowaliśmy już jakiś czas temu.  Teraz cała transakcja jest w fazie finalizacji i 29-letni pomocnik ma podpisać kontrakt z siedleckim klubem.

Danielewicz to 29-letni środkowy pomocnik. W latach 2013-17 grał w Ekstraklasie. W barwach Cracovii, Śląska Wrocław i Górnika Łęczna rozegrał 92 spotkania, w których strzelił trzy gole. Później przez dwa lata grał w I-ligowej Chojniczance Chojnice. W 2019 roku związał się z Miedzią Legnica. W klubie z Dolnego Śląska nie był kluczowym ogniwem. W trakcie poprzedniej rundy wiosennej przebywał na wypożyczeniu w Warcie Poznań, której pomógł awansować do Ekstraklasy. W trwającym sezonie zaliczył zaledwie 28 minut w pierwszej drużynie Miedzi.

Danielewicz jest drugim piłkarzem, który dołączy do Pogoni przed rundą wiosenną. Wcześniej do Siedlec trafił Bartosz Klebaniuk.

Jeśli chodzi o ostatnio testowanych zawodników, to testy w klubie zakończyli Hiszpan Javi Bernal oraz Przemysław Żukowski. Pogoń szuka też potencjalnych wzmocnień na prawą obronę. Klub interesuje się kilkoma zawodnikami, a kontaktował się ostatnio m.in. z Dominikiem Sadzawickim, który w Siedlcach występował wiosną zeszłego roku.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

  1. całe siedlce wstrzymały oddech. czy uda sie ten transfer sfinalizować? ważą się losy dyrektora…ten transfer napewno zbawi pogoń. czekamy.

  2. Czy jakis napastnik bramkostrzelny przyjdzie? Czy raczej klub nie szuka napastnika

  3. Sadzawicki dobrze się spisywal w szeregach Pogoni .Pamietam wsród znajomych żałowalismy go jak odchodził.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;