czwartek, 20 czerwca 2024r.

Sławomir Kiełbus: Ja nie jestem przeszłością. Chcę dalej działać w klubie (wideo)

15 lutego odbyła się konferencja zorganizowana przez inwestora Sławomira Kiełbusa.

W zeszłym tygodniu Sławomir Kiełbus wystosował list otwarty, w którym poinformował o zawieszeniu finansowania Pogoni Siedlce i podał powód takiej decyzji. W reakcji na to wydarzenie konferencję zorganizował prezes ARMS Paweł Truszkowski.

W poniedziałek odbyła się kolejna konferencja. Tym razem za pośrednictwem aplikacji zoom głos zabrał inwestor.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia motywów, dlaczego została zorganizowana konferencja. Sławomir Kiełbus przyznał, że ma za sobą spotkania m.in. z prezydentem miasta Andrzejem Sitnikiem, czy też wiceprezydentem. Następnie doszło do podsumowania okresu działania nowego zarządu, który powołany został 13 sierpnia. Omówiona została sytuacja pierwszej drużyny, rezerw, a także funkcjonowania akademii.

Sławomir Kiełbus przyznał, że chciałby dalej inwestować i działać w klubie, jednak są pola, na których dalsza współpraca jest trudna. Zostało poruszonych kilka różnych kwestii związanych m.in. z zarządzaniem siedleckimi boiskami, a także relacji z prezesem Pawłem Truszkowskim.

Kiełbus podtrzymał rezygnację z inwestowania jeżeli nie zostanie zrealizowany jego postulat.

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

12 odpowiedzi

 1. Miasto najpierw wycofuje swojego z człowieka z rady nadzorczej a potem paraliżuje dalszy rozwój klubu jak zaczyna coś się układać. Przypadek – nie sądzę.

 2. No jak przypadek jak sitnik wprost powiedział, że widzi Pogoń w 4 lidze. Zapomniał biedaczysko tylko, że już mamy drugą drużynę w 4 lidze.

 3. Za przeproszeniem, sraluś, magdaluś, czy ktoś jeszcze w to wszystko wierzy ??? Kłamstwo, kłamstwem, kłamstwo pogania. Bydła narobili Pogoni, ludzie znikąd.Tyle w temacie.

 4. kurcze…
  1. możemy zarabiać na turniejach…za chwilę mówi robi sie tak żeby turnieje wychodziły na 0 (zero)
  2. ja nie chcę głowy Truszkowskiego ale jak nie będzie zmiany nie dam dolarów
  3. dziecinada…odsnieżyli nam orlika ale nie odśnieżyli dużego boiska(śnieg wtedy sypał niemiłosiernie)
  Ta cała szopka to troche piaskownica. takie problemy jaie mają jedni i drudzy to jest smiech na sali.

 5. To jaka jest prawda? Kto rozpowszechnia w mieście informacje, ze inwestor chce przejąć majątek. Ktoś specjalnie robi mu koło pióra. To jest nasze miasto, nasze obiekty i wszyscy powinni grać do jednej bramki a nie zajmować się pierdołami. Byle jakie zarządzanie podległymi pracownikami, bo Truszkowski usługowa zarządza naszym majątkiem prowadzi do takich sytuacji.

 6. Dla Agencji, to najlepsze by było aby wszystko stało pozamykane na cztery spusty i nikt żeby się nie kręcił po obiektach, to wtedy mało roboty by było a Prezydent za wystawione faktury przecież i tak zapłaci. Agencja styl pracy jak za komuny bo czy się stoi, czy się leży, to i tak kasa się należy. Najlepiej podkupić kogoś aby samemu zabłysnąć. hmmm jacy ludzie , taki styl

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;