piątek, 24 marca 2023r.

Walków odszedł z Pogoni

Kontrakt Kamila Walkowa z Pogonią Siedlce uległ rozwiązaniu.

Napastnik występował w Siedlcach przez 2,5 roku. Rozegrał 68 ligowych spotkań, w których zdobył 16 bramek. W bieżącym sezonie trafił raz w lidze oraz ustrzelił dublet w meczu Pucharu Polski z Orlętami Radzyń Podlaski.

– Czas spędzony w Pogoni będę bardzo miło wspominał, były lepsze i gorsze momenty. Chciałbym podziękować kibicom za okazywane wsparcie i za zaufanie oraz ludziom, którzy dali mi tu szanse, gdy przychodziłem 2,5 roku temu. Klubowi życzę jak najlepiej – powiedział Walków.

Z Pogoni prawdopodobnie odejdzie też Mikołaj Smyłek, który przebywał na testach w III-ligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W przypadku bramkarza w grę wchodzi wypożyczenie.

 

źródło: własne; foto: Michał Głódź

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

to jest jakis dramat. oddajemy goscia który zawsze trzymał poziom, walczył, a zatrudniamy koleżkę dyrektora. kręcą pana BOGATEGO jak chcą. Margol,Walków, Kozłowski I to piłkarze którzy zawsze walczyli.

Powodzenia Kamil. Może nie byłeś tak bramko strzelny jakby wszyscy chcieli, ale zawsze walczyłeś na boisku i dawałeś z siebie 100%. Nie ma na tą chwilę w Pogoni napastnika, który będzie walczył o piłkę tak jak Ty!!! Obyś się rozstrzelał w Stargardzie!!!

Co ty olo pitolisz? Napastnik, który strzela w co piątym meczu to dobry napastnik? Co mają do tego Margol i Kozłowski I? Owszem, waleczni i bardzo przydatni, ale zawieszeni.

Oloto to prawda Kamil dawał z siebie wszystko 100% w każdym meczu ,sympatyczny chłopak ale napastnika rozlicza się z bramek.
Życze Kamilowi jak najlepiej ale takie są zasady nie spełniasz swojej roli musisz odejść.
My od czasu Paluchowskiego napastnika nie mamy tu jest problem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;