czwartek, 20 czerwca 2024r.

Ostatnia ligowa środa. Daleki wyjazd Pogoni

W środę 19 maja o godzinie 16:00 Pogoń Siedlce czeka wyjazdowe starcie z rezerwami Śląska Wrocław.

OSTATNIA ŚRODA

Sezon w eWinner II lidze wchodzi w decydującą fazę. Do końca pozostało już tylko kilka kolejek, a ta zaplanowana na 19 maja jest ostatnią w tych rozgrywkach, która zostanie rozegrana w środku tygodnia. W niej siedlczan czeka daleki wyjazd, gdyż zmierzą się oni we Wrocławiu z rezerwami Śląska.

W OCZEKIWANIU NA ZWYCIĘSTWO

Pogoń w środowe popołudnie zechce przełamać nie najlepszą serię. Siedlczanie w minioną sobotę po czterech kolejnych remisach przegrali z Garbarnią Kraków i nieco skomplikowali swoją sytuację w tabeli. Ewentualne trzy punkty zdobyte we Wrocławie poprawiłyby nastroje w drużynie i dodatkowo pozwoliły na spokojne dogranie sezonu.

KRÓTKA HISTORIA

Pogoń i Śląsk II jak na razie mierzyły się ze sobą tylko raz. Miało to miejsce w rundzie jesiennej w Siedlcach, gdy górą był zespół z Wrocławia, który wygrał 2:1.

BRAK TRZECH PIŁKARZY

Pogoń w meczu z rezerwami Śląska będzie sobie musiała radzić bez trzech ważnych piłkarzy. W środowym spotkaniu zabraknie pauzujących za kartki Krzysztofa Danielewicza, Oskara Repki oraz Macieja Górskiego.

 

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

    1. Według informacji internetowych (90 minut, fb Pogoni ) w niedzielę o godz. 16

  1. Będzie ciężko o punkty w tak osłabionym składzie. Wierzę jednak, że trener dobrze zestawi zespół i powalczymy o remis!

  2. A dlaczego strona internetowa Pogoni od dzisiaj nie działa ????

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;