sobota, 27 kwietnia 2024r.

Opóźniony początek, blisko utrzymania i znów po zero. Echa po meczu z KKS

W niedzielne popołudnie Pogoń Siedlce bezbramkowo zremisowała z KKS Kalisz. Jakie są echa tego pojedynku?

OPÓŹNIONY POCZĄTEK

Mecz rozpoczął się z 5-minutowym opóźnieniem, ponieważ sędziowie dostrzegli przerwaną siatkę w jednej z bramek. Po szybkiej i skutecznej naprawie mecz mógł rozpocząć się z niewielkim poślizgiem.

BLISKO UTRZYMANIA

W przypadku zwycięstwa Pogoń mogła zapewnić sobie utrzymanie w eWinner II lidze. Siedlczanie jednak mimo gry w przewadze przez ponad 40 minut nie byli w stanie wygrać i jeszcze nie są pewni pozostania na trzecim poziomie rozgrywkowym. Oczywiście wydaje się, że zapewnienie sobie matematycznego utrzymania przez Pogonistów pozostaje formalnością.

ZNÓW PO ZERO

Remis z KKS był ósmym podziałem punktów przez Pogoń w tym sezonie. Trzy z tych spotkań kończyły się wynikami 0:0. Pogoń, poza niedzielnym meczem, bezbramkowo zremisowała w Krakowie z Garbarnią oraz w Elblągu z Olimpią.

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek