czwartek, 18 lipca 2024r.

Powrót do treningów, testy i przymiarki. Pogoń w drodze do nowego sezonu

Jak wyglądają najbliższe plany Pogoni związane ze startem nowego sezonu 2021-22?

Zgodnie z planem Pogoń do treningów ma wrócić 1 lipca. 7 lipca prawdopodobnie siedlczanie rozegrają pierwszy sparing z rywalem, który nie jest jeszcze znany. W kolejnych dniach biało-niebiescy planują kolejne gry kontrolne. 10 lipca Pogoniści zagrają na wyjeździe z Wisłą Puławy, 17 lipca siedlczan czeka potyczka z Górnikiem Łęczna, a 24 lipca z Wigrami Suwałki.

Jeżeli chodzi o ruchy transferowe, to w Siedlcach przegląd zaczęto od sprawdzenia czwartoligowców z regionu. Najpierw sprawdzany był Mateusz Omieciuch z Podlasia Sokołów Podlaski, a następnie Jakub Kielak z Tygrysa Huta Mińska. Ponadto na radary Pogoni trafił Michał Kobiałka z występujących w III lidze Orląt Radzyń Podlaski.

W kwestii odejść to końca dobiegają wypożyczenia Piotra Pierzchały, Oskara Sewerzyńskiego oraz Ishmaela Baidoo, który być może swoją karierę będzie kontynuował poza Polską. Z Pogonią prawdopodobnie pożegna się także m.in. Miłosz Przybecki, którym interesuje się beniaminek II ligi Radunia Stężyca.

Do zmian dojdzie również w sztabie szkoleniowym. Swoją pracę w Pogoni kończy dotychczasowy asystent Przemysław Sałański.

 

źródło: własne; foto: Janusz Mazurek

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

  1. Przemyślana decyzja zarządu. Trener Sałański najwidoczniej nie przykładał się do pracy. Potrzebujemy asystenta z dużą większą wiedzą, który dorówna w wielu aspektach trenerskiego rzemiosła do pierwszego trenera.

   1. No to masz nowego „fachowca” Zbyszku, ten warsztatem będzie przewyższał nawet pierwszego trenera…

 1. Omieciuch i Kielak to jakieś nieporozumienia i strata czasu, ale o Kobiałce słyszałem bardzo wiele dobrego. Kolejny transfer z Radzynia po Klebaniuku to chyba dobry kierunek.

  1. Mateusz Omieciuch to chlopak potrafiacy wiecej jako pilkarz, niz niejeden z tych 2-go ligowcow ktorzy reprezentowali Pogon w minionym sezonie. Fachowcy pokroju Tarachulskiego to do pchania nieduzej karuzeli sie nadaja. Dowodem na to byl miniony sezon, a najblizszy bedzie potwierdzeniam

    1. Podobnie jak ty Vira. Nie masz pojecia o pilce, nigdy nie grales chyba ze na orliku z niewidomymi, a piszesz komentarze pod kazdym artykulem. Urodzony fachowiec….smiechu warte

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;