niedziela, 23 czerwca 2024r.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Pogoni

Nowym asystentem Bartosza Tarachulskiego w sezonie 2021-22 będzie prawdopodobnie Maciej Soroka.

W poprzednim sezonie funkcję asystenta pierwszego trenera pełnił Przemysław Sałański. Po sezonie drogi jego i Pogoni rozeszły się.

Nowym asystentem trenera ma zostać Soroka, który będzie również odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne drużyny. W przeszłości z sukcesami pracował m.in. w KS Łomianki, Ożarowiance Ożarów Mazowiecki i Żyrardowiance Żyrardów. Przed karierą trenerską był piłkarzem m.in. kilku IV-ligowców. W barwach Ożarowianki miał okazję rywalizować na boisku z Pogonią II Siedlce.

W sztabie Pogoni mają pozostać Maciej Krzyształowicz (trener bramkarzy) oraz Daniel Baj (kierownik drużyny).

 

źródło: własne; foto: KS Łomianki

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

 1. Najlepszym asystentem pierwszego trenera byłby w Pogoni Bartosz Tarachulski.
  To na poważnie ponieważ był on już drugim trenerem i w tej roli się sprawdził .

 2. Nie znam nowego asystenta trenera Tarachulskiego, nigdy o nim nawet nie słyszałem. Wierzę jednak z całego serca, że jest to kolejny dobry wybór zarządu na stanowisku szkoleniowca. Pan Soroka przy trenerze Tarachulskim na pewno się wiele nauczy i zdobędzie dużo niezbędnej wiedzy i doświadczenia.

  1. Ty dalej ZBYSZKU SWOJE? Wiem nawet gosciu kim jestes a raczej sie domyslam na 99 % Panie SZACHISTO za dwie dychy….

 3. Życzę Pogoni spadku do 3 ligi. Po tak fatalnym sezonie zostawiają Tarachulskiego na stanowisku. Straciłem zaufanie do zarządu

   1. W kontrakcie trenera wydaje w powinna być klauzula rozwiązania umowy bez odprawy przy niesatysfakcjonujących wynika prowadzonej drużyny.
    Ale u Bartka widocznie tego nie ma,bo jak mówił Pan Kielbus i pan Maletka ” do Bartka mamy pełne zaufanie ,czyli nawet po kilku nieudanych sezonach aż do klasy A .

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;