niedziela, 23 czerwca 2024r.

Kolejne odejście z Pogoni. Krzysztof Danielewicz przechodzi do ligowego rywala

Kolejny zawodnik odchodzi z Pogoni Siedlce. Tym razem siedlecki klub opuszcza Krzysztof Danielewicz.

Krzysztof Danielewicz przeniesie się do ligowego rywala Pogoni. Doświadczony pomocnik w Siedlcach występował przez pół roku i w rundzie wiosennej był czołowym zawodnikiem drużyny. Teraz jednak podjął on decyzje o zmianie klubowych barw.

Miejsce Danielewicza w Pogoni najprawdopodobniej zajmie wspominany już Michał Kobiałka, czyli jeden z czołowych piłkarzy Orląt Radzyń Podlaski.

 

źródło: własne

DODAJ KOMENTARZ

19 odpowiedzi

 1. jak pilkarze maja zostac w tym klubie skoro trenuje ich banda amatorów? przewiduje jeszcze dużo więcej odejść bo malo kto chce grac w zespole Tarachulskiego

  1. Nie rozumiem zdziwienia odejściami zawodników z Siedlec, Danielewicz to tylko przykład. Czy cokolwiek łączy go z Siedlcami? Nic go nie łączy. Czy w Motorze zaproponowano mu prawdopodobnie większe wynagrodzenie? Tak. Motor jest klubem z miasta wojewódzkiego z większymi tradycjami piłkarskimi, większym zapleczem finansowo-organizacyjnym. Sam Lublin jako miasto ma do zaoferowania więcej niż Siedlce. Po półrocznym pobycie w Siedlcach już miał okazję poznać specyfikę pracy trenera i sztabu. I nawet jeśli ten argument miałby przemawiać za pozostaniem takiego zawodnika, to ktokolwiek uważa, że to jest kluczowe przy wyborze klubu? Piłkarz to zawód jak każdy inny, a Pogoń widocznie nie ma argumentów do zatrzymania zawodników.

 2. Michal Kobiałka > Krzysztof Danielewicz ewidentnie! ?
  Brawo zarząd za zostawienie tego amatora na kolejny sezon. Cyrki odpierdal…. Jak skończy mu sie kontrakt to nie zapomnijcie podpisać kolejnego najlepiej na co najmniej 5 lat !!!!

  1. bytovia nie mogła spać, olimpia tym bardziej bo to spadkowicz, błękitni sie zawsze ratowali i co!? i spadli a na szczebel centralny raczej prędko nie awansują.. pilkarze uratowali nam druga lige bez wiekszej pomocy sztabu szkoleniowego, jak teraz patrzę na te odejścia z pogoni to uważam ze jesteśmy kandydatem do spadku

 3. Trzeba zaufać trenerowi, że wie co robi. Moim zdaniem przy niewątpliwym wsparciu zarządu, ten sezon może nam przysporzyć wielu emocji!

  1. Zbyszek co ty bierzesz?Prawda jest bardzo smutna.Moze pora powiedzieć prawdę Panie Maletka Podpisał Pan kontrakty ze sztabem i dał podwyżkę 100 procentowa.Pilkarze odchodzą bo widzą że przy tej ekipie się cofają w umiejętnościach.Kazdy widzi że to jest kpina z kibiców .Klub jest utrzymywany prawie w 70 procentach przez miasto.Prosze powiedzieć czy podpisanie 3 letniego kontraktu z trenerem to nie było działanie na szkodę klubu.Nastepni już są w kolejce do odejścia,Ocenas,Baidoo,Olszewski,

 4. Kontrakty sztabu były negocjowane z Kiełbusem, a nie z Maletką.
  Baidoo, Olszewski i Ocenas praktycznie już odeszli.

  1. Kielbus nie podpisywał kontraktów ,odpowiedzialny jest ten który podpisuje umowę

  2. Baidoo był wypożyczony i pozostanie nie zależy od niego. Zwłaszcza, że każdy wolałby jednak zagrać czasem w Ekstraklasie z Górnikiem niż w II lidze z Pogonią

 5. Żeby uniknąć zbędnych i głupich dyskusji proponuję by autor tekstu podał kto miał obowiązujący kontrakt na następny sezon podobno było 9. Np. Danielewicz jak odnalazłem na „sportsiedlce” jest informacja o podpisaniu kontraktu ale brak jego terminu. Wiadomo na siłę to nie ma zawodnika ale odszedł bo skończył mu się kontrakt a a odszedł bo nie chciał ty grać to duża różnica i to samo dotyczy reszty piłkarzy którzy odejdą.

  1. Nie chodzi chyba już w tym wszystkim o trenera (chociaż dobrze się ustawił), myślę że piłkarze uciekają z tonącego statku, widmo wycofania się z rozgrywek II ligi coraz bliżej, w bajki opowiadane wszem i wobec to chyba tylko naiwniak, i to wielki naiwniak uwierzy, rozszyfrowali Zarząd i tyle, jeszcze naiwni rodzice AP są chwilowo (i to już nie wszyscy) tym wszystkim zauroczeni. Nie ma tłumaczenia, że kontrakty były podpisane za czasów tzw. „inwestora z USA, kto złożył na nich swoje podpisy, nie mam kasy nie zaciągam zobowiązań. Ach i jeszcze niektórzy kibice Pogoni maja klapki na oczach, myślę że to wszystko jest do czasu.

  2. Tak sobie tu jeszcze dodam że post na Fb Pogoni z 27 stycznia z przekierowanie na stronę Pogoni o zatrudnieniu Danielewicza wygląda tak „Error 404 – Page not FOUND”

   1. Dobra wyszperałem na 90minut „Krzysztof Danielewicz został piłkarzem Pogoni Siedlce. Podpisał półtoraroczny kontrakt.” tzn jeszcze sezon w Pogoni. Szkoda no ale pewnie następca będzie lepszy.

  3. Z tych 9-ciu pewnych, może 3-ech zostanie. I co dalej ??? 7 ligą będą łatać zespół ???

 6. Standard jak co roku i tłumaczenie przy porażkach że drużyna jest nowa nadal się zgrywa. Tak będzie to przez całą pierwszą rundę a druga runda to walka o życie patrzenie i kalkulowanie czy któraś drużyna czasami nie przystąpi do rozgrywek na koniec sezonu.
  My natomiast testujemy gościa z Huty Mińskiej i Bizona Jeleniec jakiegoś Francuza który grał w jakiś amatorskich klubach we Francji typu dzikie drużyny.
  Na koniec przystąpimy do zaciągu tych których nie chciała ll liga a lll się zastanawia.
  Nic mnie nie zdziwiło bo i nie mogło tak jest rok w rok.

   1. Nie dziwią mnie odejścia z Pogoni .
    Myślę że odejdzie jeszcze kilku doświadczonych zawodników.
    Przy takiej polityce kadrowej i przy takim” wybitnym” trenerze nadal będziemy się tułać na końcu tabeli i drżyć o utrzymanie.
    Zarządzie pierwsza drużyna powinna być priorytetem dla wszystkich bo to WIZYTÓWKA SIEDLEC.

    .

 7. Najpierw Pan redaktor podaje tłit kolegi, że Danielewicz przechodzi do Motoru, potem jak się okazuję, że to jednak nie Motor a Rzeszów, tłit zostaje z artykułu usunięty. To tak wygląda rzetelne dziennikarstwo?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;