sobota, 15 czerwca 2024r.

Zagrają dla Grzesia Kuberskiego

4 lipca na boisku w Żeliszewie Podkościelnym odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej o puchar sołtysa Koszewnicy.

Puchary organizowane przez sołtysa Zbigniewa Czarczyńskiego powoli wpisują się kalendarz letnich imprez sportowych w naszym regionie. Najbliższa edycja będzie trzecią. Warto dodać, że za każdym razem turniejowym zmaganiom towarzyszył szczytny cel. Tym razem będą zbierane środki na rzecz Grzesia Kuberskiego.

Przy okazji zmagań turniejowych wyłoniony zostanie najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik oraz najlepszy bramkarz. Tradycyjnie honorowy patronat nad imprezą objął wójt gminy Kotuń Grzegorz Góral.

W poprzednich dwóch edycjach triumfował Jastrząb Żeliszew. Jak będzie tym razem? Na pewno ciekawie. Zachęcamy, aby 4 lipca pojawić się na boisku w Żeliszewie Podkościelnym.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Uważam, że trener Tarachulski powinien wystawić do turnieju drużynę Pogoni Siedlce. Byłaby wtedy szansa na zdobycie pierwszego w nowym sezonie trofeum (jak również pierwszego dla trenera) i wzbogacenie klubowej gabloty o nowy puchar. Zwycięstwo utrze też nosa malkontentom i pokaże że Pogoń może powalczyć z każdym! Aczkolwiek nikt jeszcze nie wygrał przed meczem, Jupiter Koszewnica i Iskra Kotuń na pewno łatwo nie odpuszczą!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;