czwartek, 20 czerwca 2024r.

Pójść za ciosem po pucharowym triumfie. Wymagający rywal Pogoni

W niedzielę 3 października o godzinie 14:00 Pogoń Siedlce w meczu 11 kolejki eWinner II ligi podejmie KKS Kalisz.

PUCHAROWY TRIUMF

W środku tygodnia Pogoń w meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski pokonała na wyjeździe Sokół Ostróda 2:0. Dla siedlczan był to pierwszy mecz pod wodzą Damiana Guzka, który na stanowisku trenera zastąpił Bartosza Tarachulskiego.

POTRZEBA PRZEŁAMANIA

W niedzielnym starciu z KKS Pogoniści bardzo potrzebują przełamania. Po ostatnich dwóch kolejnych ligowych porażkach biało-niebiescy znaleźli się tuż nad strefą spadkową i jeżeli nie zapunktują w niedzielne popołudnie, mogą znaleźć się pod kreską. Najbliższy rywal siedlczan nie będzie jednak łatwy przeciwnikiem. Kaliszanie niedawno w Pucharze Polski potrafili wyeliminować Pogoń Szczecin, a w eWinner II lidze plasują się obecnie na piątym miejscu.

BILANS STARĆ

Pogoń i KKS mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Oba spotkania miały miejsce w poprzednim sezonie. W rundzie jesiennej w Kaliszu siedlczanie wygrali 1:0, natomiast w wiosennym rewanżu padł bezbramkowy remis.

SĘDZIA Z BIAŁEJ PODLASKIEJ

Niedzielny mecz poprowadzi Konrad Gąsiorowski. Arbiter z Białej Podlaskiej w tym sezonie nie sędziował jeszcze spotkania z udziałem żadnej z drużyn.

 

źródło: własne; foto: Kamil Ułasiuk

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Kalisz to wymagający przeciwnik. Pokazał to eliminując w Pucharze Polski ekstraklasową Pogoń Szczecin. Nasza drużyna z kolei prawdopodobnie będzie jeszcze odrobinę rozkojarzona po zmianie trenera. Być może warto rozważyć przywrócenie na stanowisko BT. Remis będzie jutro dobrym wynikiem!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;