Mszczonowianka wypunktowana (fotogaleria)

Mszczonowianka wypunktowana

Rezerwy MKP Pogoń pokonały na własnym boisku zespół Mszczonowianki Mszczonów 4:0.

Zespół rezerw na mecz z Mszczonowianką zasiliło ośmiu zawodników z kadry II-ligowca.

Mecz początkowo miał wyrównany przebieg. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 24 minuty. Wtedy to po rzucie rożnym główkował Mohamed Amzil, piłkę odbił golkiper gości, a skuteczną dobitką popisał się Kamil Dmowski. Cztery minuty później było już 2:0 dla siedlczan. Dominik Leszczuk podał do Eryka Więdłochy, który zszedł ze skrzydła do środka i uderzył z okolicy linii pola karnego w samo okienko.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony padł kolejny gol dla biało-niebieskich. Cezary Bujalski zagrał w pole karne do Balázsa Body, a ten posłał piłkę do siatki między nogami Adama Filipiuka. Do samego końca spotkania goście walczyli o choćby honorowego gola. To jednak się nie udało, a dzieła zniszczenia dokonał Bartłomiej Moch skutecznie wykorzystując dogranie Macieja Kołoczka.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 23 października o 15:00 z Żyrardowianką w Żyrardowie.

17.10.21, 14:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

forBET IV liga: Pogoń II Siedlce – Mszczonowianka Mszczonów 4:0 (2:0)

Bramki: Kamil Dmowski 24, Eryk Więdłocha 28, Balázs Boda 50, Bartłomiej Moch 86

Pogoń II: 33. Maksym Wadach – 5. Maciej Kołoczek, 17. Przemysław Rodak, 18. Mohamed Amzil, 32. Dawid Nojszewski – 11. Cezary Bujalski (80, 7. Jan Helak), 9. Miguel López, 21. Dominik Leszczuk (73, 15. Sebastian Szczepaniak), 8. Kamil Dmowski (89, 16. Maciej Gawinkowski), 77. Eryk Więdłocha (86, 22. Dawid Płudowski) – 93. Balázs Boda (73, 19. Bartłomiej Moch)

Mszczonowianka: 12. Adam Filipiuk – 7. Dawid Poddębniak, 17. Karol Worach (46, 10. Konrad Szkopiński), 3. Mateusz Jeliński, 4. Hubert Gutkowski, 19. Michał Janik – 26. Damian Chełmiński (46, 9. Patryk Obiała), 2. Przemysław Jakóbiak (77, 23. Patryk Czarnecki), 11. Damian Pociech – 6. Patryk Kubicki (63, 5. Jakub Grzeszak), 25. Mikołaj Napora (88, 21. Jakub Przybył)

Żółte kartki: Maksym Wadach 32, Dawid Nojszewski 62 – Przemysław Jakóbiak 40, Hubert Gutkowski 69

Sędzia: Marek Lewandowski (Warszawa)