poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Chmielewski odszedł z Pogoni

Pogoń Siedlce rozwiązała kontrakt z dyrektorem akademii Łukaszem Chmielewskim.

Chmielewski pracował w Pogoni przez rok z niewielkim okładem. Jako dyrektor akademii zarządzał akademią siedleckiego klubu w obszarach: szkoleniowym, sportowym i organizacyjnym.

Rozstanie z dyrektorem akademii było kwestią czasu. Za decyzją klubu stoi sytuacja finansowa, ale nie tylko. Na walnych zebraniach dało się usłyszeć narzekania ze strony rodziców na współpracę z Chmielewskim.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

11 odpowiedzi

 1. Ogromna strata dla klubu. Człowiek z ogromną wiedzą musi kosztować. Będziemy jeszcze żałować jego odejścia, tak jak daje się słyszeć już głosy o tęsknocie za BT.

  1. Buahahahahhaa – rozbawiles mnie idioto naprawde rozbawailes mnie ktos tu teskni ? NIe znudzilo Ci sie jeszcze pisanie DZBANIE? Buahahhahahah ale dobra bede miec noc jak sobie zaraz smacznie usne i pomysle o tym komentarzu hahhahah

  2. Już trochę czasu minęło od rozstania z Tarachulskim. Nikt oprócz ciebie nie powiedział że to strata dla Pogoni. Wręcz przeciwnie.

  3. Już trochę czasu minęło od rozstania z Tarachulskim. Nikt oprócz ciebie nie powiedział że to strata dla Pogoni. Wręcz przeciwnie.

 2. Rodzice to dostawali wielokrotnie czarno – pijarowy przekaz od pewnych osób, które na wyraźny sygnał o profesjonalnym podejściu do swojej pracy zareagowali w typowy sposób ! Wygrywa nadal lenistwo i bylejakość – nieliczni chcą się rozwijać, pouczyć – „a nie tylko przysłowiowe: zapal i zgaś światło na orliku”. Oczywiście klub walczy obecnie o przetrwanie i musiał się rozstać z Panem Łukaszem, który odchodzi w kulturalny sposób – a nie wszyscy potrafią tak zrobić – dlatego jeszcze bardziej Dziękuje.

  1. Jak ” trener” B. będzie się kręcił przy Akademii to niestety ale idziemy w złym kierunku.

   1. Trener B to Blacha. Wróci zaraz bo taki klimat mamy. Obozik zrobimy na nartach pojeździć r rodziną. Rodzice zapłacą bo do klubu to nie można. I akademia buduje pozycje klubu na cały kraj. Witaminka to i w Europie znana.

 3. wypierd…olić pana ze zdjęcia, co się samochodem służbowym obija jak swoim!!!!!won

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;