piątek, 14 czerwca 2024r.

Środowe nadrabianie zaległości. Prestiżowy rywal na drodze Pogoni

W środę 1 grudnia o godzinie 16:00 Pogoń Siedlce zmierzy się u siebie z Ruchem Chorzów.

NADRIABIANIE ZALEGŁOŚCI

Środowy mecz Pogoni z Ruchem stanowi zaległy mecz 18 kolejki. W pierwotnym terminie spotkanie to nie doszło do skutku z powodu zakażeń Covid-19 i kwarantanną części siedleckiego zespołu.

PRESTIŻOWY RYWAL

Ruch to uznany klub na piłkarskiej mapie Polski. Obecnie chorzowianie są drugoligowym beniaminkiem, który spisuje się bardzo dobrze i w Siedlcach zagra o odzyskanie pozycji wicelidera rozgrywek.

BILANS STARĆ

Pogoń i Ruch jak na razie mierzyły się ze sobą pięć razy. Dwukrotnie wygrywali siedlczanie, dwa razy górą był Ruch oraz padł jeden remis. Do jedynego podziału punktów doszło w tym sezonie, kiedy to na inaugurację rozgrywek Pogoń zremisowała w Chorzowie 1:1.

SĘDZIA Z

Środowe spotkanie poprowadzi Damian Krumplewski. Arbiter z Olsztyna sędziował już w tym sezonie dwa mecze z udziałem siedlczan. W pierwszym biało-niebiescy ograli Motor Lublin 4:2, natomiast w drugim ulegli Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:2.

 

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Przestrzegam przed hurraoptymizmem. Nasza drużyna ma niestety skłonności do gry od skrajności w skrajność. Jest to normalne przy mało doświadczonym trenerze, ale czas gra na naszą korzyść. Cieszy że obecny sztab przed meczem ze Śląskiem dużymi garściami zaczerpnął taktycznej wiedzy od poprzednika. Liczę że teraz będzie podobnie i powalczymy co najmniej o remis!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;