czwartek, 20 czerwca 2024r.

Skandowany prezes, przełamanie rywala i dziurawa defensywa. Echa po meczu z Hutnikiem

Na zakończenie tegorocznych zmagań Pogoń Siedlce przegrała z Hutnikiem Kraków. Jakie są echa tego pojedynku?

SKANDOWANY PREZES

Podczas spotkania z Hutnikiem z sektora F3 na stadionie niósł się doping ze skandowanym nazwiskiem obecnego prezesa Pogoni Łukasza Jarkowskiego. Był to wyraz wsparcia dla działalności prezesa, który przejął stery w trudnym momencie i stara się wyprowadzić klub na prostą.

PRZEŁAMANIE RYWALA

Dla Hutnika zwycięstwo w Siedlcach było pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie. Do tej pory zespół z Krakowa w delegacjach miał bilans zero zwycięstw, dwa remisy i aż siedem porażek.

DZIURAWA DEFENSYWA

Pogoń w meczu z Hutnikiem znów nie popisała się w defensywie i straciła kolejne trzy gole, w tym dwa po centrach ze stałych fragmentów. Łącznie siedlczanie w przedłużonej rundzie jesiennej stracili aż 37 goli, co oznacza, że tylko Sokół Ostróda jest gorszy pod tym względem.

TRENERSKI GŁOS

Po spotkaniu głos zabrali szkoleniowcy obu drużyn:

 

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

 1. Prezes Jarkowski powinien zabiegać o pozyskanie środków od Sama Kielbusa. Myślę, że Pan Sławomir dalej nosi w sercu Pogoń i na pewno nam pomoże w tej trudnej sytuacji. A szkodnika Sitnika pogonimy przy najbliższych wyborach!

  1. Zbyszku, szybciej Ciebie pogonią kibice Pogoni ze stadionu. A tych „kibiców” została garstka. Więc na wyniki wyborów nie będą mieli żadnego znaczenia. Dobra robota Damian. Przeprowadzisz suchą stopą Pogoń do 4 ligi. Wierzą w Twoje partactwo i brak doświadczenia. I proszę nie wspominaj Zbyszku tego Amerykanina. Za dużo krwi mi napsuł. Pogoń w 1 lidze, jeszcze czego. Po co tu tacy dobrzy piłkarze jak Danielewicz byli. Teraz zobaczycie kto zostanie w Waszej Pogoni. He he

 2. Trzeba mieć nadzieję, że zarząd na czele z nowym Prezesem przyłoży się w przerwie zimowej i dokona kilku transferów(w tym również trenera) , które będą skutkowały lepsza grą poszczególnych formacji. Oby tylko na poszukiwania wzmocnień nie wysłali dyrektora bo to będzie gwóźdź do trumny tego klubu !!!

 3. Duża część tych kibiców to jak chorągiewki . Z poprzednimi władzami też ciumciurumciu a później jacy oni zli. I tak w kolko

   1. Pomyśl logicznie. Niby co tu można obiecać ? Kiełbaski darmowe 🙂 Litości. Ktoś podejmuje się pociągnąć ten burdel i jakoś poukładać. Nie wiemy czy mu wyjdzie czy może w czerwcu powiemy ” Miało być pięknie a wyszło jak zawsze”. Tego nie wiem. Natomiast szansę trzeba dać każdemu bo i tak nic nie mamy do stracenia. Jakoś wszyscy nagle mają dużo do powiedzenia a na walnym lub spotkaniach z kibicami głos zabiera tylko Jerzy i Marek.

    1. F 3 Cracovia i Jej barwy dwie was rozniosla ?witajcie w I lidze gdzie rozłoży legle każdy ?do zobaczenia w II lidze ??

     1. Odnoszę wrażenie, że w twoim przypadku psychistoria ma jeszcze duże pole do popisu. Plus słownik poprawnej polszczyzny pod choinkę 🙂 i jest nadzieja, że wyjdziesz ma ludzi.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;