piątek, 14 czerwca 2024r.

Spotkanie Pogoni w świątecznej atmosferze

MKP Pogoń Siedlce dokonał podsumowania roku na świątecznym spotkaniu z udziałem sympatyków klubu.

II-ligowca z Siedlec reprezentowali: prezes Łukasz Jarkowski oraz członkowie zarządu Michał Osiej, Kamil Otton i Piotr Woźnica, trener Damian Guzek, dyrektor sportowy Marcin Burkhardt, koordynator akademii Damian Soszyński i menadżer klubu Grzegorz Koprukowiak.

Prezes Jarkowski podziękował zebranym za obecność. W swojej wypowiedzi przypomniał w jak trudnej sytuacji była Pogoń kilka miesięcy temu i zaznaczył, że wiosną klub będzie z całych sił walczył o II ligę. Jarkowski podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w ratowanie klubu. Przyznał, że sytuacja finansowa nadal odbiega od ideału, ale w ostatnim czasie wykonano ogrom pracy.

Jarkowski na zakończenie spotkania życzył wszystkim wesołych świąt i dobrego roku dla Pogoni.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Konkretnie to,że jeszcze kilka miesięcy temu na walnym zebraniu miała zostać ogłoszona upadłość klubu ale dzięki zaangażowaniu wielu osób klub nadal istnieje i widać powoli światełko w tunelu.
   Trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze, a upadłość można ogłosić zawsze ale osobiście mam nadzieję,że nigdy do tego nie dojdzie.
   CAŁA POGOŃ ZAWSZE RAZEM

   1. Opowieści o upadłości były wynikiem propagandy. Komuś na tym zależało. Sytuacja finansowa nie zmieniła się na lepsze. Tyle fakty.

   2. Światełko w tunelu powiadasz…..podobno pojawia się przed śmiercią. Stwierdzenie że trzeba mieć nadzieję, że coś pozytywnego się wydarzy jest równoznaczne z tym, że może być odwrotnie.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;