wtorek, 29 listopada 2022

Bez nich życie miasta byłoby uboższe (fotogaleria)

W Sali Białej dokonano wręczenia statuetek dla Mecenasów Siedleckiego Sportu i Siedleckiej Kultury w 2020 roku.

W rolę mistrza ceremonii wcielił się wiceprzewodniczący Rady Miasta Robert Chojecki. – W tych trudnych czasach dziękuję wszystkim, którzy wspierają siedlecki sport i siedlecką kulturę. Dziękuję za wszelkie dobro, które – jak dobrze wiemy – mnoży się, gdy się nim dzielimy – powiedział radny.

– Wszystkich nas fascynuje fenomen współczesnego sportu. W Siedlcach również możemy się nim cieszyć dzięki pracy zawodników i trenerów, ale i wsparciu sponsorów – dodał radny Henryk Niedziółka.

Głos zabrał również prezydent Siedlec Andrzej Sitnik: – Drodzy mecenasi macie ogromne serca. Szczególnie dziękuję dlatego, że wszyscy wiemy jak trudno było odnaleźć się na rynku w 2021 roku. Liczę, że dalej będziecie mieć serca na dłoniach.

Złotymi Mecenasami Siedleckiego Sportu zostały firmy: Strus Development, EuroRent, Polimex Mostostal, Zeltech i Foldruk. Statuetki Mecenasów Siedleckiego Sportu trafiły (lub trafią, ponieważ frekwencja nie dopisała) do następujących firm, osób i instytucji: TASTA Adam Tokarski, FHU Robert, Sławomir Kiełbus, Sala Zabaw Młynek, Centrum Konstrukcji Halowych, Active Mooving System, Neścior Nieruchomości, AutoPodlasie, Apis – Salony wyposażenia łazienek i wnętrz, Zakład Drobiarski w Stasinie, Valmont Polska, Siedlecka Manufaktura Kawy, “Życie Siedleckie”, Arche, Max-Pol, Ferma Indyków Chibowscy, Alex, Cemhurt, Universal Brokers, Zarząd Województwa Mazowieckiego, Przysowa Inkaso, Salon meblowy Emilia, Matrix, Igs-Zis, Exitus, NMR oraz Komar Group.

Oto wybrane laudacje:

Strus Development Sp. z o.o. jest firmą rodzinną z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, realizuje także obiekty o charakterze komercyjnym, takie jak galerie handlowe i hotele. Spółka zrealizowała z pasją i zaangażowaniem zespołu ponad pięćdziesiąt inwestycji, kierując swoje projekty do ludzi ceniących tradycję i inwestujących w przyszłość. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że od 2000r spółka ma wymiar ogólnopolski zaznaczając obecność inwestycjami w Warszawie Białymstoku czy Poznaniu.

Foldruk to firma wielowymiarowa z obszaru szeroko rozumianych mediów i reklamy. To zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin, graficy, programiści, projektanci stron www, fachowcy z zakresu produkcji, doradcy klienta pracujący dla wykreowania sukcesów partnerów biznesowych.

Firma TASTA od 1997 r. zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem sieci, przyłączy oraz instalacji sanitarnych: gazowych instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji, klimatyzacji, a także ich serwisowaniem, jest kwalifikowanym dostawcą usług dla Polskiej Spółki Gazownictwa, co świadczy o najwyższej jakości usług.

APiS Sp. z o.o. Grupa SBS to nowoczesna firma z 30-letnim doświadczeniem. Profesjonalnie dobrany personel doradza kompleksowo zaspokajając potrzeby klientów, ogromnym atutem firmy jest potężna baza główna firmy z  ponad 2000 m2 powierzchni wystawowej oraz zapleczem logistycznym na miarę XXI wieku.

Zakład Drobiarski Stasin to firma z 10-letnią tradycją, która stawia  na lokalność i wysoką jakość produktów, o które dba wyspecjalizowany personel. Warto podkreślić, że ponad 60% produkcji firma eksportuje do 20 krajów na całym świecie.

Max-Pol Przedsiębiorstwo Budowlane to profesjonalna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją w branży remontowo-budowlanej, oferująca kompleksową usługę budowy i wykończenia pod klucz.

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Projekty tworzone przez firmę cechuje kreatywność i wysoka jakość. Poza działalnością deweloperską  Grupa Arche zarządza siecią hoteli i restauracji.

„Życie Siedleckie” ukazuje się od 2001 roku w każdy piątek, w średnim nakładzie 15 tys. egzemplarzy w powiecie siedleckim, garwolińskim, sokołowskim, węgrowskim, mińskim, łukowskim i łosickim oraz na terenie wszystkich miast powiatowych. Jest jedną z najbardziej opiniotwórczych gazet w regionie, posiadającą duże grono wiernych czytelników. Wraz z gazetą aktywny jest również portal www.zyciesiedleckie.pl. E-WYDANIE. Biuro Reklamy zaprasza do współpracy w kwestii publikacji reklam, ogłoszeń i artykułów sponsorowanych.  Kontakt: reklama@zyciesiedleckie.pl, tel. 795-541-355.

Spółka Agnieszka i Roman Garwaccy Universal Brokers Sp. z o.o. od 1998 reprezentuje podmioty w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Wysoka jakość usług i indywidualne podejście kierunkuje spółkę na realizację najtrudniejszych zleconych zadań.

Firma Exitus oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe. Posiadane doświadczenie i wiedza pozwala spółce świadczyć usługi z wrażliwością, powagą i  należnym szacunkiem.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
F3....

Ta szczególnie ” Neścior Nieruchomości” i jego ostatni numer wobec zarządu Pogoni.

1916

Nie wiem jaki numer firma NN zrobiła zarządowi Pogoni ale to zarząd Pogoni wnioskował o nagrodę dla NN

F3....

Wnioskował a po kilkunastu dniach NN w ramach rewanżu 🙂 chciał ich obuć na parę koła.Takich mamy sponsorów niestety.

wyborca

Kielbus Sławomir – nagroda dekady

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f