piątek, 24 maja 2024r.

Kamil Rokosz bliski transferu do Pogoni

19-letni Kamil Rokosz jest bliski transferu do siedleckiej Pogoni. Obrońca ostatnio występował w KS Kutno.

Kamil Rokosz to wychowanek Wisły Kraków. W 2015 roku środkowy obrońca przeniósł się do Legii Warszawa. Pięć lat później defensor podpisał kontrakt z KS Kutno. W obecnym sezonie w ekipie z Kutna Rokosz zagrał w 10 meczach III ligi. MKP Pogoń Siedlce dogadał się już z zawodnikiem w sprawie kontraktu indywidualnego. Obecnie trwają rozmowy pomiędzy klubami dotyczące przenosin gracza do Siedlec. Rokosz w lipcu 2021 roku przebywał już na testach w Pogoni, jednak wtedy do transferu nie doszło.

Ponadto siedlecka Pogoń poinformowała o podpisaniu profesjonalnego kontraktu z Przemysławem Misiakiem. 18-letni obrońca związał się z biało-niebieskimi dwuipółletnią umową. Misiak w trwającym sezonie zagrał w 8 meczach II ligi.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Słuchając przedstawicieli klubu słyszę jakieś bajki. Najpierw było bardzo źle, ogromne długi, trzeba akademie skasować, rezerwy też, pozwalniać fachowców, zostawić lub przyjąć miernych … co dalej. Dalej od kilku miesięcy do klubu nie trafiło więcej pieniędzy, dług się powiększa, fachowcy w piłce też nie trafiają. Po co te bajki? Może zamknąć sezon dograniem w 4 lidze. Po co te stwarzanie pozorów. Klub w 2 lidze, będący w strefie spadkowej, z piłkarzami co uciekają chwali się pozyskaniem chłopaka z 3 ligowego klubu. Którego ten klub się pozbywa w przerwie zimowej. Klub chwali się podpisaniem kontraktu z zawodnikiem który od kilku miesięcy szuka klubu(chyba nie znalazl). A prezes opowiada o awansie. Wszystko na głowie. Kto transfery ogarnia? Ten sam co na witaminach się też zna i razem z miastem od lat kładzie klub. I betony na zlecenie. Kiedy oni odejdą z klubu. Zostawią w spokoju. Chyba nigdy. Zarząd niech będzie zarządem i zacznie mieć własne zdanie. Bo teraz to tylko robi według wskazówek innych.

  2. 10 meczów na 19 możliwych w III lidze.Chyba że chłopak miał jakąś przerwe spowodowaną kontuzją…

  3. dobry chlopak, byly kapitan reprezentacji Polski U-13 bodajze, dobre warunki fizyczne
    warto dac mu szanse

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;