niedziela, 2 kwietnia 2023r.

Kamil Rokosz bliski transferu do Pogoni

19-letni Kamil Rokosz jest bliski transferu do siedleckiej Pogoni. Obrońca ostatnio występował w KS Kutno.

Kamil Rokosz to wychowanek Wisły Kraków. W 2015 roku środkowy obrońca przeniósł się do Legii Warszawa. Pięć lat później defensor podpisał kontrakt z KS Kutno. W obecnym sezonie w ekipie z Kutna Rokosz zagrał w 10 meczach III ligi. MKP Pogoń Siedlce dogadał się już z zawodnikiem w sprawie kontraktu indywidualnego. Obecnie trwają rozmowy pomiędzy klubami dotyczące przenosin gracza do Siedlec. Rokosz w lipcu 2021 roku przebywał już na testach w Pogoni, jednak wtedy do transferu nie doszło.

Ponadto siedlecka Pogoń poinformowała o podpisaniu profesjonalnego kontraktu z Przemysławem Misiakiem. 18-letni obrońca związał się z biało-niebieskimi dwuipółletnią umową. Misiak w trwającym sezonie zagrał w 8 meczach II ligi.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Szykujemy sie na czwarta lige.

Słuchając przedstawicieli klubu słyszę jakieś bajki. Najpierw było bardzo źle, ogromne długi, trzeba akademie skasować, rezerwy też, pozwalniać fachowców, zostawić lub przyjąć miernych … co dalej. Dalej od kilku miesięcy do klubu nie trafiło więcej pieniędzy, dług się powiększa, fachowcy w piłce też nie trafiają. Po co te bajki? Może zamknąć sezon dograniem w 4 lidze. Po co te stwarzanie pozorów. Klub w 2 lidze, będący w strefie spadkowej, z piłkarzami co uciekają chwali się pozyskaniem chłopaka z 3 ligowego klubu. Którego ten klub się pozbywa w przerwie zimowej. Klub chwali się podpisaniem kontraktu z zawodnikiem który od kilku miesięcy… Czytaj więcej »

Ten co się zna na witamunach pilnuje żeby nic nie wypłyneło.

ktory to Rokosz na fotcie??

10 meczów na 19 możliwych w III lidze.Chyba że chłopak miał jakąś przerwe spowodowaną kontuzją…

dobry chlopak, byly kapitan reprezentacji Polski U-13 bodajze, dobre warunki fizyczne
warto dac mu szanse

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;