sobota, 20 lipca 2024r.

Zmiany w sztabie szkoleniowym Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce poinformowała o zmianach, które zaszły w sztabie szkoleniowym.

Przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej, które ruszają w poniedziałek 10 stycznia, w Pogoni doszło do zmian w sztabie szkoleniowym.

Z klubem pożegnał trener bramkarzy Maciej Krzyształowicz. Jego obowiązki przejąć ma Rafał Misztal, który równocześnie pozostanie w kadrze drużyny.

Do sztabu dowodzonego przez trenera Damiana Guzka dołącza również Paweł Księżopolski, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

  1. No to do dzieła. Jeszcze kilku piłkarzyków ma odejsc i bedzie Pogon pałętala się w ogonie tabeli. He, he. A przed sezonem marzyli o 1 lidze. Za pare miesiecy bede sobie podspiewywał: co ja widze, co ja widze Povon Siedlce w 3 lidze. Emocji sportowych przed ekranami siedlczanom w NR!

  2. jest konkretny trener bramkarzy pod nosem. nazywa się R.M., ale oczywiście wszech znawcy klubowi nie mają o tym pojęcia. teraz będzie komicznie. bramka nie była nasza mocną stroną , a teraz będzie naszą słabą stroną

    1. Rafał Misztal zrobił super robotę dla Pogoni przez lata gry .Trzeba dawać szansę osobą którzy mają Pogoń w sercu . Rafał na pewno należy do tych osób .Zapamiętaj jedno ,,zawsze trenera (piłkarza) będą weryfikowały wyniki (plus forma sportowa). Rafał Misztal jest odpowiednią osobą na tym stanowisku i na pewno sobie poradzi .Zresztą przekonamy się za kilka miesięcy .

  3. utrzymanie pogoni to byłby cud ale przede wszystkim duzy plus dla zarządzających klubem ze dali radę . Trzymam kciuki

  4. Odważna decyzja. Obawiam się, że jak tak dalej pójdzie góra za 2 miesiące będziemy przerabiali to co Legia Warszawa i błagali o powrót Bartka, Marcina i Maćka.

    1. Jak na razie jest powrót Pawła,na który czekali i piłkarze, i kibice. O Bartka tak błagają, że ma „setki” zapytań z innych klubów.

  5. Tzw,, Bartek” jak donosi,, Piłka Nożna” w artykule o pieniądzach w polskim futbolu, był wyjątkiem jeśli chodzi o wynagrodzenie w II lidze. Pytam dlaczego?? Co to za zwyczaje? Za tyle kasy można promować swoich albo zakontraktowac obiecującą młodzież. Taki np Maj. Sosnowiec Go sobie zabiera. Gracz z regionu.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;