piątek, 2 czerwca 2023r.

Nieudana wyprawa do Łodzi. Sparingowa porażka z rezerwami Widzewa

W środku tygodnia Pogoń w meczu sparingowym na wyjeździe zmierzyła się z rezerwami Widzewa Łódź. Spotkanie to zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem gospodarzy 1:0.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Pogoń po raz pierwszy w trwającym okresie przygotowawczym rozegrała mecz sparingowy w środku tygodnia i po raz pierwszy grała na wyjeździe. Siedlczanie w Łodzi mierzyli się z czwartoligowymi rezerwami Widzewa Łódź.

PRZEBIEG MECZU

Mecz od mocnego uderzenia zaczęli gospodarze. Już w pierwszej akcji meczu na listę strzelców wpisał się młody zawodnik zespołu rezerw Widzewa Łukasz Plichta. Pogoń w pierwszej odsłonie szukała szans na wyrównanie. Szczęścia szukali m.in. Marcin Kozłowski oraz Wojciech Trochim, z kolei po stronie łodzian wynik na 2:0 mógł podwyższyć Robert Prochownik. Mimo to po 45 minutach rezerwy Widzewa prowadziły 1:0.

W drugiej odsłonie Pogoniści dążyli do odrobienia strat, ale nie byli w stanie znaleźć drogi do siatki. Okazję do wyrównania miał m.in. Maciej Kiełkucki, jednak nie zdołał on wykorzystać swojej szansy. Próbujący odgryzać się łodzianie również nie zdołali zdobyć więcej bramek i mecz zakończył się ich zwycięstwem 1:0. W jedynym tej zimy rozgrywanym sparingu poza Siedlcami biało-niebiescy ponieśli dosyć zaskakującą porażkę z rezerwami Widzewa.

PLANY POGONI

W najbliższą sobotę Pogoniści najprawdopodobniej rozegrają grę wewnętrzną, natomiast kolejny zimowy sparing biało-niebiescy rozegrają 19 lutego z Polonią Warszawa.

09.02.22, 12:00 – Łódź

Widzew II Łódź – Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)

Bramki: Łukasz Plichta 1

Widzew II: Marcel Buczkowski – Kamil Tlaga (85 Damian Pokorski), Konrad Cieślak, Nikodem Wszołek (61 Dominik Najderek), Damian Pokorski (71 Marcel Przybylski) – Ignacy Dawid, Łukasz Plichta (79 Filip Przybułek), Filip Przybułek (46 Damian Związek) – Ricardo Gonçalves do Nascimento, Robert Prochownik (46 Robert Kowalczyk), Mateusz Gołda (64 Robert Prochownik)

Pogoń: Rafał Misztal (65 Dawid Smug) – Wiktor Preuss (65 Przemysław Misiak), Maciej Wichtowski (65 Kamil Rokosz), Mateusz Piotrowski, Maciej Kołoczek (65 Dawid Nojszewski) – Marcinho, Wojciech Trochim (65 Jakub Sinior), Marcin Kozłowski (65 Bartosz Wicenciak), Miguel López (65 Dominik Leszczuk), Cezary Demianiuk (65 Maciej Kiełkucki) – Maciej Górski

 

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

19 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo zarząd, brawo trener no i chyba największe brawa dla sprawcy „wzmocnień” GP. Czy zwalicie winę na Maletkę i Burego?

Za Maletki i Burego też było jechane po bandzie … Taki w Siedlcach klimat że nawet jak Lewandowskiego weźmiesz to powiedzą że za stary i przepłacony. Transfery są takie na jakie nas stać

Z tego co wiem to Gniadzik na sportsiedlce nie napisał ani jednego komentarza, także kulą w płot kolego.
Pees: rozumiem, że masz zupełnie inne zdanie niż ja czyli wszystko gra i buczy.
Winszować, że nie widzisz co się dzieje.

Skoro tak dużo wiesz o jego komentarzach to może piszesz je za niego? Leszek?

A karnet już kupiłeś czy tylko przed komputerem taki kibic jesteś?

Karnet to na Widzew kupiłem. Dopóki Pogoń kibicowsko będzie Legią to niech Legioniści kupują karnety.

Ja wiem że to „tylko” sparingi ale pytam co tu sie odp…..la?

Ze na da

Do zarządu dlaczego nie poinformójecie kibiców że odeszło dwoje członków zarządu?

kolejne wzmocnienia POGONII

A jak miałeś wszy na wąsie to informowaleś wszystkich że się ich pozbyłeś????

Ty domnie to pijesz powiec mi o tych wszach w oczy

Taki kozak jesteś

Dwoje? Czyli pani Kararzyna odeszła? Jakieś powody?

Bardzo dobry występ. Graliśmy jakby nie było z bezpośrednim zapleczem wielokrotnego medalisty i 4-krotnego Mistrza Polski. Tylko 1 stracona bramka to trzeba szanować. Oby tak dalej, w lidze powalczymy z każdym!

Z tego zaplecza nikt nie łapie się do pierwszego zespołu 😂 Więc no.. słabo

Do autora proszę o usunięcie wpisu F3L,albo podanie kto to pisał

jeszcze w lidze nie zaczęli przegrywać a tu już takie kłótnie. Powinniście się szanować nawzajem. Ósemka już spuszczona. Teraz czas na Pogoń.

No i dobrze. W czwartej lidze moga grac.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;