niedziela, 14 sierpnia 2022

Sparingowe granie (16-20 lutego)

Przed nami kolejny weekend sparingowych zmagań. Na naszym portalu znajdziecie terminy i wyniki sparingów.

16 lutego (środa)

Błonianka Błonie – Tygrys Huta Mińska 0:2

Bramki: Herasymeć, Masałow

19 lutego (sobota)

Wilga Garwolin – Drukarz Warszawa 1:3 (0:0)

Bramki: Kozikowski – Karimow x3

Legionovia Legionowo – Victoria Sulejówek 3:7

Bramki: Smuga, Pociecha, testowany – Wilanowski, Świątek, Wróbel, Szulim x3, Cąkała

Mazovia Mińsk Mazowiecki – KS CK Troszyn 0:1 (0:1)

Bramka: Kałek 35

Narew Ostrołęka – Tygrys Huta Mińska 2:3

Bramki: K. Drężek, Kraska – Herasymeć k, Masałow x2

Pilica Białobrzegi – Orlęta Radzyń Podlaski 2:3 (1:1)

Bramki: Winiarski 13 k, Pankowski 90 – Ćwik 2, 68, Rycaj 51

Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa 2:2 (0:1, 2:2, 2:2)

Bramki: Marcinho 71, Przybecki 90 – Pieczara 9, Radziński 80

Podlasie Biała Podlaska – Olimpia Zambrów 1:0

Bramka: Chmielewski

Znicz II Pruszków – ŁKS Łochów 6:0

Podlasie Sokołów Podlaski – Cresovia Siemiatycze 5:1

Bramki dla Podlasia: Omieciuch x2, Dmowski x2, samobój

GKS Dobre – Kosovia Kosów Lacki 1:4

Bramki dla Kosovii: Steć x2, Mianowicz, testowany

Start Otwock – Fenix Siennica 3:0

Pogoń II Siedlce – KS Wasilków 0:0

Mazowsze Grójec – Wilga Garwolin 1:4

Bramki dla Wilgi: Piesio, Grober, Redka, Piotrowski

Sęp Żelechów – Promnik Gończyce 1:1 (1:1)

Bramki: Korgul – Kasperczyk

Orlęta Łuków – Grom Kąkolewnica 3:0

Bramki: Mielnik x2, Jaworski

Czarni Węgrów – Rywal Ruchna 6:1

Hutnik Huta Czechy – Jastrząb Żeliszew [ODWOŁANY]

Orzeł Unin – Płomień Dębe Wielkie 0:4

Bramki: B. Malesa x2, testowany, Bąk

Promnik Łaskarzew – Zryw Sobolew 8:3

Bramki dla Promnika: Siembora x4, Kozikowski x3, D. Alot

Tęcza Stanisławów – Płomień II Dębe Wielkie [ODWOŁANY]

20 lutego (niedziela)

Jutrzenka Cegłów – WKS Rząśnik 0:8

Bramki: Krawczyk x2, Abramczyk x2, Kamiński, Piotrowski, Konop, Cabaj

Pogoń II Siedlce – Mazovia II Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramki: Grochowski – Sekular

MKS Małkinia – Jabłonianka Jabłonna Lacka 7:2

Bramki: Małkiński x2, Fydrych x2, Składanowski x2, Tarnowski – Przybyszewski, Krysiński

Wilga Miastków Kościelny – Bad Boys Zastawie 3:2

Bramki dla Wilgi: Cichecki x2, Kajka

BTS Wyrozęby – Wicher Sadowne 3:4

Huragan Międzyrzec Podlaski – Naprzód Skórzec 3:1 (0:0)

Bramki: Łukanowski 47, Radziszewski 73, Łęcki 76 – M. Kacprzak 90+

Kolektyw Oleśnica – Ar-Tig Huta Dąbrowa 4:4

Bramki: Szostek, P. Rogala, Stanisławowski, Lewandowski

Zorza Sterdyń – Iskra Zaręby Kościelne [ODWOŁANY]

Wektra Zbuczyn – ŁDK Łosice 1:2

Bramki dla ŁDK: Kryszczuk, Weśniuk

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

  • Milczenie złotem
    Milczenie złotem
    W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
  • Sport to zdrowie?
    Sport to zdrowie?
    Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
  • Hop, hop, hop
    Hop, hop, hop
    Kto nie skacze, ten nie biega!
  • Wspomnienie lata
    Wspomnienie lata
    Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook