Echa po meczu z Wisłą Puławy

Pogoń Siedlce na pożegnanie z własną publicznością zremisowała z Wisłą Puławy 3:3. Jakie są echa tego pojedynku?

Końcówka sezonu dla Pogoni nie ma już wielkiej stawki. Siedlczanie są pewni utrzymania w eWinner II lidze i spokojnie zmierzają do wakacyjnej przerwy. Swoją szansę po raz pierwszy w wyjściowym składzie otrzymał Bartosz Wicenciak, który został zmieniony w 59 minucie. Z ławki rezerwowych na murawie pojawił się także Kamil Włodyka. Ściągnięty zimą zawodnik strzelił swojego pierwszego gola w sezonie oraz zanotował asystę.

Na listę strzelców wpisał się również Miłosz Przybecki. Dla zawodnika tego był to trzeci gol w tym sezonie, a pierwszy od 3 października ubiegłego roku i starcia z KKS Kalisz.

Pogoniści sobotnim remisem 3:3 z Wisłą zakończyli domowe zmagania w tym sezonie. Bilans biało-niebieskich w Siedlcach wyniósł siedem zwycięstw, cztery remisy i sześć porażek.

W sobotę szanse na utrzymanie w Fortuna I lidze stracił Stomil Olsztyn. Oznacza to, że drużyna z Warmii i Mazur będzie rywalem Pogoni oraz Wisły w kolejnym sezonie. Wcześniej spadkowiczami  z zaplecza Ekstraklasy zostali GKS Jastrzębie i Górnik Polkowice.