Zatańczyli jak Mazur zagrał

Rezerwy Pogoni w wyjazdowym spotkaniu przegrały z Mazurem Karczew 0:5.

Czterech zawodników z kadry II-ligowca wzmocniło zespół Adriana Świderskiego w meczu z Mazurem Karczew.

Już w 2 minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Marcina Raszki. Przed przerwą zamiast wyrównania Mazur podwyższył prowadzenie po golu Piotra Celińskiego. Tuż po zmianie stron padła trzecia bramka, a na listę strzelców ponownie wpisał się Celiński. Rozmiar prowadzenia miejscowych mógł zmniejszyć Sebastian Szczepaniak, jednak w dogodnej sytuacji strzelił obok słupka. Mazur grał jednak swoje i do końca meczu dołożył jeszcze dwa trafienia. Najpierw Ernesta Zbiecia pokonał Robert Słomka, a wynik golem na 5:0 ustalił Eryk Rakowski.

W Pogoni II zagrali byli zawodnicy Mazura: Filip Brojek i Sebastian Szczepaniak.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 4 czerwca o 11:30 w Siedlcach z Płomieniem Dębe Wielkie.

01.06.22, 17:00 – Karczew

forBET IV liga: Mazur Karczew – Pogoń II Siedlce 5:0 (2:0)

Bramki: Marcin Raszka 2, Piotr Celiński 37, 49, Robert Słomka 84, Eryk Rakowski 88

Pogoń II: 1. Ernest Zbieć – 32. Dawid Nojszewski, 2. Adam Lewkowski (77, 4. Adrian Wrzosek), 17. Adrian Czerski, 14. Szymon Mucha (85, 6. Dominik Kornacki) – 7. Eryk Więdłocha, 21. Dominik Leszczuk, 9. Dawid Płudowski (48, 16. Filip Brojek), 99. Bartosz Wicenciak, 8. Cezary Bujalski – 11. Sebastian Szczepaniak (78, 31. Franciszek Gniadzik)

Żółte kartki: Piotr Celiński 73 – Bartosz Wicenciak 65, Cezary Bujalski 69, Filip Brojek

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa)