W regionie: Remis na domowe pożegnanie sezonu

W ostatnim domowym meczu w sezonie 2021-22 Wektra Zbuczyn zremisowała 2:2 z Sępem Żelechów.

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie lepiej radziła sobie Wektra. Przewaga znalazła przełożenie w dwóch trafieniach. Najpierw Dominik Piekutowski wykorzystał jedenastkę, a gola do szatni strzelił Jakub Bobryk, który wykorzystał nieporozumienie w defensywie rywali.

Po przerwie Sęp zdecydowanie poprawił swoją grę. Bohaterem drugiej połowy był Michał Licbarski, który ustrzelił dublet. Gol na 2:2 padł po rzucie karnym podyktowanym po jednej z ostatnich akcji meczu.

16 czerwca o 15:00 Wektra zagra w Uninie z Orłem.

11.06.22, 17:00 – Zbuczyn

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – Sęp Żelechów 2:2 (2:0)

Bramki: Dominik Piekutowski 26 k, Jakub Bobryk 45+2 – Michał Licbarski 71, 90+4 k

Wektra: Damian Krasuski – Jakub Grodzicki, Dominik Bogusz (68 Tomasz Lada), Dominik Piekutowski, Kamil Bobryk (90+3 Piotr Jastrzębski) – Damian Prokurat (46 Krystian Zbieć), Miłosz Lubelski, Kamil Golec, Krystian Musiejczuk, Damian Golec (68 Paweł Prochenka) – Jakub Bobryk

Żółte kartki: Damian Golec 14, Kamil Golec 50

Sędzia: Łukasz Firus (Siedlce)