Wysoka porażka w Mińsku Mazowieckim (fotogaleria)

Wysoka porażka w Mińsku Mazowieckim

Rezerwy Pogoni przegrały w Mińsku Mazowieckim z miejscową Mazovią 2:7.

Dwóch zawodników z kadry II-ligowca wzmocniło zespół rezerw w meczu z Mazovią.

Już po kilku minutach faworyzowana drużyna gospodarzy prowadziła dwoma golami po trafieniach Michała Bondary. Po kwadransie kontaktowego gola strzelił Dawid Nojszewski, który dobił strzał Eryka Więdłochy z rzutu wolnego. Do przerwy padły jeszcze trzy gole. Wszystkie autorstwa Mazovii, a na listę strzelców wpisali się Mateusz BieniasMichał Markiewicz i Ihor Krasznewśkyj.

Druga połowa rozpoczęła się od kolejnej bramki gospodarzy autorstwa Krasznewśkyja. Po nieco ponad godzinie gry było 7:1, a hattricka skompletował Bondara. Pogonistów stać było na drugie trafienie w końcówce meczu autorstwa Więdłochy, który pokonał bramkarza po indywidualnej akcji.

W Mazovii wystąpił Michał Markiewicz, w przeszłości występujący w biało-niebieskich. Trenerem Mazovii jest Marcin Sasal, były szkoleniowiec MKP Pogoń.

Ostatnie spotkanie w sezonie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 18 czerwca o 17:00 w Siedlcach z Energią Kozienice.

11.06.22, 17:00 – Mińsk Mazowiecki

forBET IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 7:2 (5:1)

Bramki: Michał Bondara 9, 11, 61, Mateusz Bienias 21, Michał Markiewicz 33, Ihor Krasznewśkyj 37, 49 – Dawid Nojszewski 15, Eryk Więdłocha 87

Mazovia: 30. Cezary Osuch – 27. Jakub Zatorski (81, 29. Oliwier Jurczak), 2. Mateusz Bienias, 11. Rafał Słowik, 13. Michał Markiewicz (87, 18. Hubert Kąca) – 77. Ihor Krasznewśkyj, 20. Bartosz Malesa (74, 17. Łukasz Puciłowski), 15. Mateusz Pędowski (67, 4. Alan Grabek), 22. Pawło Ksionz (81, 8. Alan Gańko), 7. Cezary Mitas (74, 42. Miłosz Górski) – 19. Michał Bondara

Pogoń II: 1. Ernest Zbieć (46, 33. Mateusz Wróblewski) – 18. Dominik Kornacki, 4. Adrian Czerski, 13. Adrian Wrzosek, 31. Piotr Krasnodębski – 19. Filip Brojek (46, 9. Wiktor Koczkodaj), 32. Dawid Nojszewski, 16. Kacper Stankiewicz (70, 34. Filip Grochala), 8. Paweł Szeląg (52, 10. Franciszek Gniadzik), 77. Eryk Więdłocha – 26. Marcel Grochowski (87, 11. Tomasz Wiewiórka)

Żółte kartki: Pawło Ksionz 22, Michał Bondara 66 – Piotr Krasnodębski 36, Paweł Szeląg 38

Sędzia: Łukasz Kupidura (Radom)