W regionie: Udane pożegnanie z IV ligą

Naprzód Skórzec na pożegnanie z IV ligą wygrał 6:2 z Żyrardowianką Żyrardów.

Pierwsza połowa stała pod znakiem otwartego futbolu. Już w 8 minucie rywali napoczął Patryk Skrzypek. To był zwiastun dobrego czasu dla Naprzodu. W 36 minucie drużyna Kamila Gołosia prowadziła już 5:1. Żyrka odpowiedziała golem do szatni, ale nie to nie wpłynęło na obraz meczu.

Po przerwie obie drużyny grały na trybie oszczędnościowym. Na kwadrans przed końcem meczu wynik na 6:2 ustalił Jan Mruz.

Naprzód zakończył sezon na 16 pozycji i spadł do V ligi.

16.06.22, 12:00 – Skórzec

IV liga: Naprzód Skórzec – Żyrardowianka Żyrardów 6:2 (5:1)

Bramki: Patryk Skrzypek 8, 19, Marcel Kołodziejczuk 25, Sebastian Krasuski 32, Jarosław Kisiel 36, Jan Mruz 76 – Piotr Ćwikowski 22, Paweł Zajkowski 45

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 23. Igor Łęczycki, 3. Aleksander Woźnica, 5. Patryk Szachnowski, 21. Jakub Pawlik – 7. Sebastian Krasuski (60, 17. Mateusz Kacprzak), 6. Patryk Sierociuk (60, 20. Jan Mruz), 8. Jarosław Kisiel (85, 99. Marcin Adamiak), 9. Marcel Kołodziejczuk, 16. Kacper Pawlik (75, 18. Piotr Goś) – 11. Patryk Skrzypek (60, 10. Mateusz Kafara)

Sędzia: Michał Wąsowski (Warszawa)