środa, 8 maja 2024r.

Zwieńczenie intensywnego tygodnia

W niedzielę o godzinie 16:00 w  Krakowie Pogoń Siedlce w ramach 3 kolejki eWinner II ligi zmierzy się z Garbarnią.

INTENSYWNY TYDZIEŃ

Obie drużyny mają za sobą intensywne dni. W środku tygodnia zarówno Pogoń, jak i Garbarnia rozegrały mecze w ramach rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski i obie ekipy musiały grać dogrywki. Siedlczanie po dodatkowych 30 minutach zdołali ograć rezerwy Lecha Poznań 3:2, natomiast krakowianie przegrali po serii rzutów karnym z Olimpią Elbląg. Warto pamiętać jednak, że Garbarnia swoje spotkanie rozgrywała w domu, z kolei dla biało-niebieskich to drugi w odstępie kilku dni daleki wyjazd.

HISTORYCZNY BILANS

Jeżeli chodzi i bilans starć obu ekip, to mierzyły się one ze sobą szesnaście razy. Jak na razie czterokrotnie górą była Pogoń, padło pięć remisów i siedem razy wygrywała Garbarnia. Bilans bramkowy wynosi 27:17 na korzyść ekipy z Krakowa.

SĘDZIA Z TYCH

Arbiter niedzielnej rywalizacji będzie Paweł Dziopak. Sędzia z Tych jeszcze nigdy nie sędziował spotkania z udziałem Pogoni.