niedziela, 27 listopada 2022

UKS Basket po pierwszym treningu (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

Rafał Sobiło i jego drużyna rozpoczęli pracę, która będzie miała na celu jak najlepsze przygotowanie do nowego sezonu w III lidze. Siedlczanie przez tydzień będą trenować na hali ARMS, a następnie przeniosą się na swoją ZSP nr 3.

26 sierpnia UKS Basket rozegra sparing z UKS Probasket w Mińsku Mazowieckim. Rewanż pięć dni później w Siedlcach. W weekend 10-11 września UKS Basket będzie gospodarzem turnieju, którego skład będzie III-ligowy. Próbą generalną przed startem ligi w drugiej połowie września będzie mecz z II-ligowym Kolejarzem Radom. Pierwszy mecz nowego sezonu prawdopodobnie zostanie rozegrany w pierwszy weekend października.

W kadrze Basketu dojdzie do kilku zmian. Jan Lipiński przenosi się do UKS Probasket. Siedlecki III-ligowiec nadal będzie oparty na miejscowych zawodnikach. Do kadry zostaną dołączeni utalentowani juniorzy z najstarszych roczników UKS Basket.

Kadra UKS Basket na pierwszym treningu

Mikołaj Bazyluk, Kamil Borkowski, Michał Borkowski, Paweł Bosek, Błażej Grochowski, Tomasz Gustołek, Kamil Kalicki, Krzysztof Kania, Dawid Kołodziński, Jakub Krukowski, Krzysztof Księżopolski, Jan Lipiński, Tomasz Skup, Władysław Stańczuk, Kacper Wakuliński, Sławomir Wasilewski, Tomasz Wróbel, Jakub Zawadzki

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Darekl

Dobrze że zrobili pierwszy trening
Może toprzyniesie
Efekty

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f