piątek, 3 maja 2024r.

KPS czwarty w Lublinie

KPS Siedlce zajął czwartą lokatę w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin.

Obie drużyny przystąpiły do meczu mocno zmotywowane, ponieważ w pierwszym dniu turnieju poniosły porażki 0:3. BBTS przegrał z Czarnymi Radom, zaś KPS z gospodarzami – LUK Lublin.

Po dwóch setach było 1:1. Kluczowa okazała się partia trzecia, która padła łupem bielszczan. Siatkarze spod Klimczoka wygrali na przewagi. W czwartym secie dopełnili dzieła. KPS przegrał 1:3 i zakończył zmagania na czwartej lokacie.

W dniach 2-3 września KPS będzie gospodarzem turnieju z udziałem Arki Chełm, BAS Białystok oraz Lechii Tomaszów Mazowiecki.

27.08.22, 11:00 – Lublin

Mecz o 3 miejsce: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (20:25, 25:20, 24:26, 21:25)

KPS: Damian Dobosz, Piotr Fenoszyn, Michał Gołębiowski, Adrian Kopij, Karol Kubisz, Krzysztof Pigłowski, Adrian Potera (libero), Jakub Strulak, Radosław Szczeciński, Kacper Wnuk