Drugoligowiec z Mińska Mazowieckiego znowu górą (fotogaleria)

W drugim meczu na przestrzeni kilku dni UKS Basket Siedlce ponownie przegrał z UKS Probasket Mińsk Mazowiecki.

Pierwszy sparing odbył się w Mińsku Mazowieckim. Górą był Probasket, który wygrał 98:55. Do rewanżu siedlczanie przystąpili w szerszym składzie i liczyli na lepszy wynik.

Zaczęło się źle. Po kilku minutach mińszczanie prowadzili 16:2. Później mecz się wyrównał, choć do przerwy podopieczni Rafała Króla prowadzili 35:18. W drugiej połowie gra była wyrównana. Siedlczanie nie ustępowali rywali o odrobili część straty. Ostatecznie UKS Basket przegrał 50:67.

W dniach 10-11 września UKS Basket będzie gospodarzem turnieju, który zostanie rozegrany w Siedlcach.

31.08.22, 20:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

Sparing: UKS Basket Siedlce – UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 50:67 (11:19, 7:15, 16:20, 16:13)

Basket: Krzysztof Kania 8, Błażej Grochowski 7, Dawid Kołodziński 7, Kamil Kalicki 6, Sławomir Wasilewski 6, Tomasz Gustołek 4, Aleksander Kielak 3, Kamil Borkowski 2, Władysław Stańczuk