W regionie: Piąta wygrana Mazy z rzędu

Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała 1:0 z MKS Przasnysz. To było piąte zwycięstwo drużyny Marcina Sasala z rzędu.

Wygrana w Przasnyszu nie przyszła łatwo. Jedyny gol padł pod koniec pierwszej połowy z rzutu karnego. Jedenastkę wywalczył Eryk Więdłocha, a Michał Bondara wymierzył sprawiedliwość. To już 9 gol doświadczonego napastnika w tym sezonie.

Po przerwie MKS próbował doprowadzić do wyrównania, jednak mińska defensywa grała niemal bezbłędnie. Po minimalnej wygranej Mazovia awansowała na fotel lidera, jednak jego utrzymanie na dłużej zależy od KS CK Troszyn.

17 września o 13:30 Mazovia podejmie Ząbkovię Ząbki.

10.09.22, 14:00 – Przasnysz

forBET IV liga: MKS Przasnysz – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:1 (0:1)

Bramka: Michał Bondara 45+1 k

Mazovia: 95. Mateusz Łysik – 77. Igor Krasznewśkyj, 2. Mateusz Bienias, 25. Łukasz Broź, 23. Tomasz Nieścieruk (63, 27. Jakub Zatorski) – 10. Wojciech Wocial, 15. Mateusz Pędowski (81, 13. Kamil Szczęsny), 22. Pawło Ksionz (80, 11. Rafał Słowik), 9. Wojciech Trochim, 97. Eryk Więdłocha (80, 16. Paweł Michalski) – 19. Michał Bondara

Żółte kartki: Mateusz Pepłowski 42, Marcin Bartosiewicz 45, Damian Słowik 73, Jakub Osiecki 87 – Mateusz Pędowski 15, Mateusz Bienias 38, Tomasz Nieścieruk 43, Wojciech Wocial 90+, Jakub Zatorski 90+

Sędzia: Michał Więckowski (Warszawa)