niedziela, 19 maja 2024r.

Taurus Fight Club oficjalnie otwarty (fotogaleria)

17 września nastąpiło oficjalne otwarcie Taurus Fight Club Siedlce.

W trakcie pracowitego dnia odbyły się egzaminy na stopnie w kickboxingu, była okazja do spróbowania poczęstunku przygotowanego przez Healthyboost, a także przeprowadzono trening otwarty.

Duchem sprawczym powstania nowego klubu sportów walki na mapie Siedlec jest Judyta Chomać-Rymarzak. W codziennej pracy wspierają ją trenerzy specjalizujący się w rozmaitych stylach.

– Prowadzimy treningi kickboxingu, boksu, muay thai oraz MMA. Od początku działalności klubu zaangażowaliśmy się w program „Lekcje WF w Taurusie”. Uczniowie szkół z Siedlec i okolic odwiedzają nas, aby realizować lekcje wychowania fizycznego. Program będzie współdzielony z przyjaciółmi z klubu Kratos Fight Gym Biała Podlaska. Celem jest promocja sportu, zdrowego trybu życia, alternatywy dla używek – powiedziała Chomać-Rymarzak.

Taurus formalnie działa od czerwca. Niektórzy w ciągu kilku miesięcy doszli do takiego poziomu, aby zdać na poziom 10, czyli najniższy. Poziomów jest 10, a później są stopnie mistrzowie.

Chomać-Rymarzak w egzaminowaniu młodszych adeptów kickboxingu pomagał Rafał Tronci z Kratosa. Oboje w tym roku zdali na pierwszy poziom mistrzowski.

– Moim wzorem w prowadzeniu klubu i byciu trenerem jest Łukasz Grochowski z Dzikiego Wschodu. To dzięki niemu zdecydowałam się na założenie Taurusa. Nie zakończyłam kariery zawodniczej. Mam nadzieję, że za sześć tygodni zawalczę, choć na razie nie mam przeciwniczki – zdradziła Chomać-Rymarzak.

– Moim stylem bazowym jest kickboxing. Podczas studiów na bialskim AWF trafiłem do Łukasza Grochowskiego. Przez trzy lata przerabiał mnie na MMA. Mam nadzieję, że pod koniec października zaliczę pierwszą walkę semi-pro w MMA – dodał Tronci.

– Zapraszamy na treningi boksu i MMA – mówił Oktawian Lewandowski. – Można u nas potrenować klasyczny boks. Nadal nie brakuje osób, które szukają treningów w tej dyscyplinie. Oferujemy w klubie Taurus czysty, klasyczny boks.

Nabór w Taurusie trwa cały czas. Trenerzy zapewniają, że są w stanie dopasować treningi do potrzeb każdego. Treningi odbywają się zarówno w sesjach porannych, jak i popołudniowych. Dodatkowych informacji można szukać na klubowym FACEBOOKU.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Noto dobrze niech działają w siedlcach dotąd nie było czegoś takiego jak to wyglada sam jestem ciekawy jak wylecze kontuzję to napewno przyjdę zobaczyć

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;