środa, 24 kwietnia 2024r.

Podział punktów trójki z Amazonką (fotogaleria)

Podział punktów trójki z Amazonką

Trzeci zespół seniorów MKP Pogoń zremisował na własnym boisku z Amazonką Wiśniew 1:1.

Pierwsza odsłona spotkania przeminęła pod optyczną przewagą siedlczan, jednak okazji na gole było bardzo mało. W 29 minucie wynik otworzył Wojciech Kisieliński, wykorzystując dogranie Filipa Grochali. W 50 minucie Kisieliński mógł podwyższyć prowadzenie, ale dobrze w bramce spisał się Przemysław Wróbel. Pięć minut potem to goście wyrównali. Marcin Oniszczuk wrzucił futbolówkę w pole karne, a tam Kacper Bojanczuk wykończył akcję trafieniem. Emocji przyniosła końcówka spotkania. Za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić bramkarz gości Wróbel. Mimo tego, siedlczanom nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i mecz zakończył się podziałem punktów.

W Amazonce zagrali byli zawodnicy Pogoni: Kacper Bojanczuk, Adrian Ławnik i Paweł Śliwa.

Kolejne spotkanie podopieczni Adriana Świderskiego rozegrają w niedzielę 2 października o 16:00 w Rzakcie z miejscowym LUKS.

25.09.22, 14:40 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Keeza klasa B: Pogoń III Siedlce – Amazonka Wiśniew 1:1 (1:0)

Bramki: Wojciech Kisieliński 29 – Kacper Bojanczuk 55

Pogoń III: 1. Ernest Zbieć – 11. Bartosz Komorowski, 13. Bartosz Mlonek, 8. Piotr Krasnodębski, 18. Hubert Wrzosek (79, 27. Łukasz Czarnocki) – 70. Tomasz Wiewiórka, 16. Kacper Mitrzak, 34. Tomasz Borkowski, 32. Paweł Szeląg, 17. Filip Grochala (62, 19. Jakub Malinowski) – 14. Wojciech Kisieliński

Amazonka: 77. Przemysław Wróbel – 17. Arkadiusz Bancyrek, 15. Patryk Banasiewicz, 16. Dominik Pszkit, 19. Marcin Oniszczuk (84, 63. Patryk Szelewicki) – 14. Aleksander Kacprzak (90+8, 8. Damian Sadokierski), 6. Kamil Woźniak, 99. Paweł Śliwa (90+6, 1. Krystian Wyrębek), 43. Kacper Bojanczuk, 20. Robert Chojecki (72, 4. Adrian Ławnik) – 21. Maciej Woźniak (75, 5. Hubert Borkowski)

Żółte kartki: Tomasz Borkowski 90+1 – Patryk Banasiewicz 14, Adrian Ławnik 73, Hubert Borkowski 79, Przemysław Wróbel 90+3, 90+3

Czerwona kartka: Przemysław Wróbel 90+3 (Amazonka, za dwie żółte)

Sędzia: Jan Zwierz (Siedlce)